UNITI expo onuncu yılında güçlü bir dönüş için hazırlanıyor

UNITI expo onuncu yılında güçlü bir dönüş için hazırlanıyor

Avrupa’nın perakende akaryakıt ve oto yıkama sektörlerinin ticaret fuarı UNITI expo, birinci on yılını 14-16 Mayıs 2024 tarihleri arasında Stuttgart’da kutlayacak.   

UNITI expo geçen yılki başarılı geri dönüşün ardından beşincisini 14-16 Mayıs 2024 tarihlerinde gerçekleştirmek için hazırlıklarını hızlandırıyor. Avrupa’nın perakende akaryakıt ve oto yıkama sektörlerinin ticaret fuarı UNITI expo, onuncu yılında bir kez daha dünyanın her tarafından en üst düzey şirket ve profesyonelleri Messe Stuttgart’da karşılayacak.

Avrupa’nın en büyük Sektörel Ticaret fuarı unvanını kanıtlamak hedefiyle UNITI expo, 2022’de 37 ülkeden 431 fuar katılımcısı ve 200 ülkeden 16.000 katılımcı bir araya geldiğini belirtti. Bu sebeple geçen yılki fuar katılımcılarının büyük bölümü UNITI expo 2024’deki yerlerini ayırttığı bildirildi. Bunun sonucunda fuar alanının %70’i şimdiden rezerve edildi ve sektörün tüm ana oyuncuları bir sonraki fuara katılımlarını teyit etti.

UNITI expo 2024’de bu başarıya ortak olmakla ilgilenen firmalar fuardaki yerlerini hemen UNITI expo resmi web sitesi üzerinden garanti altına alabilir ve 31 Mart tarihine kadar geçerli olacak erken kayıt indiriminden faydalanabilirler.

com-a-tec GmbH CEO’su ve  UNITI expo’nun fuar katılımcısı kazanımı sorumlusu Ben Boroewitsch, “Tepkiler her zaman çok olumlu oldu ve UNITI expo 2024’e fuar katılımcısı olmak isteyenler tarafından talep halen yüksek. Bu sefer, sektörden birçok fuar katılımcısı aldığımız için alternative yakıtlar alanına da daha fazla yoğunlaşacağız.” şeklinde konuştu.

2014 yılında başlayarak hanesinde on yıllık tecrübeyi barındıran  UNITI expo 2024 önceki programların kanıtlanmış yapısını sürdürecek. Bu doğrultuda Messe Stuttgart’ın 1, 3 ve 5 numaralı salonları dört ana faaliyet konusunu keşif için toplam 40,000 m² fuar alanı sunacak: “Teknoloji, ödeme ve lojistik”, “Araç yıkama ve bakımı”, “Petrol şirketleri ve akaryakıt perakendecileri” ve “Market ve müşteri hizmetleri”. 

UNITI expo 2024 gelecek yıl 14-16 Mayıs’da geri dönmüş olacak. Fuar katılımcıları ve ziyaretçiler için anlık olarak güncellenen bilgiler www.uniti-expo.com adresinde bulunabilecektir.