UNITI expo 2024, iş birliği ortaklarını tanıttı

Toplam 17 şirketin görselleri, Avrupa’nın önde gelen perakende petrol ve oto yıkama endüstrisi fuarı olan UNITI expo’da tüm alanlarda sunuluyor olacak. UNITI expo, 14-16 Mayıs tarihlerinde gerçekleştirilecek olan etkinliğin iş birliği ortaklarının nihai listesini duyurdu. Bu yılki fuar, CECOD, Christ Wash Systems, Coca-Cola, CompetenceCenter, E.ON, eurodata, FRANKE, GenussGARTEN, gourmetfein, HACK, Lantzerath-Group, Lekkerland, NSI, PDI Technologies, PWM, […]

UNITI expo 2024, iş birliği ortaklarını tanıttı
Gözde Emlik
  • Yayınlanma16 Nisan 2024 18:02

Toplam 17 şirketin görselleri, Avrupa’nın önde gelen perakende petrol ve oto yıkama endüstrisi fuarı olan UNITI expo’da tüm alanlarda sunuluyor olacak.

UNITI expo, 14-16 Mayıs tarihlerinde gerçekleştirilecek olan etkinliğin iş birliği ortaklarının nihai listesini duyurdu. Bu yılki fuar, CECOD, Christ Wash Systems, Coca-Cola, CompetenceCenter, E.ON, eurodata, FRANKE, GenussGARTEN, gourmetfein, HACK, Lantzerath-Group, Lekkerland, NSI, PDI Technologies, PWM, SONAX ve Tank&Rast gibi önde gelen tedarikçi ve dernekleri içeren 17 önemli şirketi ağırlayacak.

UNITI expo, bu şirketlerin etkinlik planlama sürecine aktif katılımı ve organizasyona sağladıkları değerli tavsiyelerin, geniş bir bilgi ve deneyim kaynağı oluşturduğunu aktardı. Bunun yanı sıra, tüm ortakların, fuar boyunca geniş medya kapsamı ve fuar alanındaki marka varlığı sayesinde daha fazla görünürlük elde edecekleri de belirtildi.

Christ Wash Systems adlı aile şirketinin Yönetim Kurulu üyesi Alexander Christ, “2014 yılındaki ilk organizasyonundan bu yana UNITI expo’yu destekledik ve oto yıkama endüstrisi için kilit bir rol oynadığını kabul ediyoruz. Bu nedenle, bu yıl sadece bir destekçi olarak değil, aynı zamanda bir iş birliği ortağı olarak bulunmaktan büyük bir memnuniyet duyuyoruz” dedi.

UNITI expo 2024, büyüme ve endüstrinin gelişimine olan bağlılığını vurgulayarak, hem yeni hem de uzun süredir iş birliği yapılan ortaklarını ağırlayacak. Şirket tarafından yapılan açıklamada; her etkinlikte, iş birliği ortaklarının sayısının artarak devam ettiği ve bu yıl en yüksek sayıya ulaştığı belirtildi.

Fuarın organizatörü UNITI-Kraftstoff GmbH’nin Genel Müdürü Elmar Kühn; “Uzun süredir iş birliği yapılan ortakların sürekli desteğine sahip olmak ve UNITI expo ile daha fazla etkileşimde bulunmayı hedefleyen deneyimli katılımcıların güvenini kazanmak, perakende petrol ve oto yıkama sektörleri için bu küresel platformu geliştirme arzumuzu besliyor. Messe Stuttgart’ta iki yılda bir düzenlenen etkinlikte önde gelen uluslararası şirketlerin bir araya gelmesiyle, bu endüstriler için umut verici bir gelecek oluşturmak amacına bağlı olan sağlam bir ortaklık ağı kurduk” şeklinde konuştu.

İş birliği ortaklarının, sahip oldukları yüksek uzmanlık seviyesi sayesinde, birlikte UNITI expo’nun tüm alanlarını (Teknoloji, ödeme ve lojistik; araç yıkama ve araç bakımı; petrol şirketleri ve akaryakıt perakendecileri; alışveriş ve konfor) kapsayan bir uzmanlık bütünlüğü oluşturdukları belirtildi. Her ortağın, fuarın temalı alanlarından birinde özel bir ürün segmentinde uzmanlaşmış olduğu aktarıldı.

Önümüzdeki dönemde etkinlikle ilgili duyurular ile katılımcılar ve ziyaretçiler için sürekli güncellenen bilgilere www.uniti-expo.com adresinden ulaşabiliyor.