UNITI expo 2024 için geri sayım başladı

Avrupa’nın önde gelen perakende petrol ve araç yıkama endüstrileri fuarı, üç gün sürecek etkinlik için oturumlar ve konuşmacıların son halini içeren programını açıkladı.

UNITI expo 2024 için geri sayım başladı
SONER OKUR
  • Yayınlanma10 Mayıs 2024 17:01

Dünyanın dört bir yanından gelecek profesyonellerin ürünlerini sergileme ve network oluşturma fırsatları yakalayacağı UNITI expo 2024 için geri sayım başladı. 14-16 Mayıs tarihleri arasında Almanya’nın Stuttgart şehrinde üç gün boyunca düzenlenecek fuarda yer alacak olan Uluslararası Forum, Araç Yıkama Forumu ve UNITI expo Forumu için tüm konferans programı yayınlandı.

Program, sektör uzmanları ve önde gelen şirketler tarafından yönetilen kapsamlı bir dizi konuşma ve tartışmayı içeriyor. Oturumlarda, iş stratejileri, bölgesel ve küresel trendler ve yeni teknolojiler ele alınacak. Her forum, ilgili olduğu sektör için belirlenen alanlarda konumlanacak; ‘Teknoloji, ödeme ve lojistik’, A’raç yıkama ve araç bakımı’, ‘Alışveriş ve konfor’. Açık forum formatları ve erişilebilir konumları, katılımcıların sunumlara spontane olarak katılmasına olanak sağlayacak.

Uluslararası Forum
Salon 5’te bulunan Uluslararası Forum, küresel akaryakıt perakendeciliği endüstrisindeki en önemli trendleri ve gelişmeleri ele alacak. Sunumlar İngilizce ve İspanyolca olarak yapılacak ve her iki dil için de eş zamanlı çeviri hizmeti sunulacak. Forum’un her gününde, belirli bir tema üzerine odaklanılacak: ‘Servis İstasyonlarında Yapay Zeka ve Dijitalleşme’, ‘Çoklu Enerji Merkezi’ ve ‘Dünyadan Fikirler’. Öne çıkan bazı başlıklara bakıldığında, ilk gün düzenlenecek olan yeni müşteri yolculuğu hakkında heyecan verici bir yuvarlak masa tartışması ve üçüncü gün gerçekleşecek olan önde gelen Latin Amerika sivil toplum kuruluşlarının sunumları bulunuyor. Tüm programı buradan inceleyebilirsiniz.

Araç Yıkama Forumu

En son trendleri ve yenilikleri takip etmek isteyen araç yıkama işletmecileri bu forumu kaçırmamalı. Salon 3’teki Araç Yıkama Meydanı, dünyanın önde gelen araç yıkama ekipmanı üreticileri ve bölgesel işletmecilerin, sektörün geleceği hakkında düşünmeye sevkeden sunumlarını paylaşacağı sahne olacak. Tüm paneller İngilizce veya Almanca olarak yapılacak, her iki dil için de eş zamanlı çeviri hizmeti sağlanacak. Tüm programı buradan inceleyebilirsiniz.

UNITI expo Forum

Salon 1’de bulunan bu forum, konfor, alternatif yakıtlar ve pazar trendleri üzerine dinamik tartışmalara ev sahipliği yapacak. Oturumlar Almanca ve İngilizce olarak düzenlenecek. İlk kez, tüm sunumlar her iki dil için eş zamanlı çeviriye sahip olacak.  Paneller, önde gelen bölgesel perakendeciler ve ana hizmet sağlayıcıları tarafından yönetilecek. Alman şef Johann Lafer gibi ünlü kişilerin ve “Autodoktoren” olarak bilinen Alman televizyon ve YouTube fenomenleri Hans-Jürgen Faul ve Holger Parsch gibikişilerin etkileyici konuşmalarıyla doruğa ulaşacak. Tüm programı buradan inceleyebilirsiniz.

Önümüzdeki dönemde etkinlikle ilgili daha fazla güncelleme ve duyurular ile katılımcılar ve ziyaretçiler için sürekli güncellenen bilgilere www.uniti-expo.com adresinden ulaşabilirsiniz.