UNITI expo 2024 fuarına bir yıl kaldı

UNITI expo 2024 fuarına bir yıl kaldı

Akaryakıt perakende ve araç yıkama sektörleriyle ilgili önde gelen Avrupa ticaret fuarlarından biri olan UNITI expo’nun gerçekleşmesine 365 gün kaldı.

Dünyanın dört bir yanındaki akaryakıt perakende ve araç yıkama sektörlerinin önde gelen şirketlerini ve profesyonel hizmet sağlayıcılarını bir kez daha bir araya getirecek olan UNITI expo fuarının gelecek etkinliğini kutlamasına sadece bir yıl kaldı.

UNITI expo 2024 önümüzdeki yıl 14-16 Mayıs tarihleri arasında yapılacak olup, önceki etkinliklerde olduğu gibi Messe Stuttgart’ın 1, 3 ve 5 no.lu salonlarında gerçekleştirilecek. Ziyaretçiler, toplam 40.000 m²’lik sergi alanında, “Teknoloji, ödeme sistemleri ve lojistik”, “Araç yıkama ve araç bakımı”, “Akaryakıt şirketleri ve akaryakıt perakendecileri” ve “İstasyon marketleri ve ürünleri” gibi dört ana tema alanında sergilenecek ürün ve hizmetleri izleyebilecekler.

Sergi alanının %75’i bir yıl önceden rezerve edilen fuara hazırlanan katılımcılar arasında ilgi giderek artıyor. Zamanın giderek daraldığı şu sıralarda, ticaret fuarına katılmak isteyen şirketler UNITI expo 2024 fuarındaki stantlarını etkinlik web sitesi üzerinden rezerve ederek yerlerini hemen şimdi güvence altına alma imkanına hâlâ sahip.

Etkinliği düzenleyen UNITI-Kraftsoff GmbH Genel Müdürü Elmar Kühn şunları söyledi: “Geçen yılki toparlanmanın ardından, ticaret fuarları tüm güçleriyle faaliyete geçmiş olup, sektör için dünya çapında ümit vadeden bir görünüm oluşturmaktadırlar. Geçen yıl elde edilen başarı sayesinde, katılımcılar yenilikçi konseptlerini sergileme konusunda ne denli istekli olduklarını ortaya koymuş olup, önümüzdeki yılın UNITI expo’suna yaklaşırken fuarımıza ilgi de giderek artmaktadır.”

Akaryakıt perakende ve araç yıkama sektörleriyle ilgili önde gelen Avrupa ticaret fuarlarından biri olan UNITI expo’nun gerek işletmelerin gerekse bu alanda faaliyet gösteren hizmet sağlayıcıların büyüyüp gelişmesine yönelik bir platform olduğu belirtildi. Ziyaretçiler dünyanın dört bir yanındaki en başarılı şirketlerin temsilcileriyle görüşmeler yapabilecekleri gibi, bu alanda dünya çapındaki en son trend ve yeniliklerle ilgili ufuk açıcı tartışmalara da katılabileceklerdir.

Katılımcılar ve ziyaretçilere yönelik sürekli güncellemelere www.uniti-expo.com adresinden ulaşabilirsiniz.