ÜLKEMİZE GÜVENİN GÖSTERGESİ

Geçtiğimiz Ekim ayında Petrol Ofisi CEO’luğuna getirilen Selim Şiper, ilk röportajını Enerji Petrol Gaz’a verdi. Petrol Ofisi’nde yeni dönemin ipuçlarını veren Şiper’le A’dan Z’ye Petrol Ofisi’ni, Petrol Ofisi’nin hedeflerini, Vitol’ün bu yatırımının ifade ettiği anlamı konuştuk. 2017’NİN EN BÜYÜK SERMAYE HAREKETİ Vitol gibi uluslararası piyasalarda önemli bir oyuncu haline gelmiş olan ve gerek tanım itibariyle, […]

ÜLKEMİZE GÜVENİN GÖSTERGESİ
Servet Uzun
  • Yayınlanma13 Şubat 2018 09:42
  • Güncelleme14 Şubat 2018 09:02

Geçtiğimiz Ekim ayında Petrol Ofisi CEO’luğuna getirilen Selim Şiper, ilk röportajını Enerji Petrol Gaz’a verdi. Petrol Ofisi’nde yeni dönemin ipuçlarını veren Şiper’le A’dan Z’ye Petrol Ofisi’ni, Petrol Ofisi’nin hedeflerini, Vitol’ün bu yatırımının ifade ettiği anlamı konuştuk.

2017’NİN EN BÜYÜK SERMAYE HAREKETİ

Vitol gibi uluslararası piyasalarda önemli bir oyuncu haline gelmiş olan ve gerek tanım itibariyle, gerekse coğrafya itibariyle batı sermayesini temsil eden bir gücün gelip yatırım yapmış olmasının, Türkiye’ye duyulan güvenin çok önemli bir göstergesi olduğunu söyleyen Selim Şiper, “Bu, 2017’de yapılmış olan en büyük sermaye hareketidir. Dolayısıyla bundan dolayı da çok mutluyuz” diye konuştu.

PETROL OFİSİ SAHAYA DÖNDÜ

“Petrol Ofisi olarak bayilerimiz aracılığıyla çalışmaktan gurur duyuyoruz ve Türkiye’deki akaryakıt piyasasının geleceğinin bayiler vasıtası ile temin edilebileceğini düşünüyoruz. Çünkü bayiler tüketicilerin birinci derecede muhatabı olan mercilerdir” şeklinde konuşan Şiper, “Petrol Ofisi tekrardan sahaya dönmüştür” dedi.

YAZININ DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ…

‘Vitol Türkiye’ye güvenin göstergesi’