Turpak, akaryakıt istasyonlarını 1 yılda 15 bin ziyaret ile denetledi

1 yılda EPDK’nın onayıyla akaryakıt istasyonlarına 15 bin yerinde denetleme gerçekleştiren Turpak’ın CEO’su Tamer Şengönül “Ülkemize katma değer sağlamak adına sahadaki çalışmalarımıza muntazam biçimde tüm hızımızla devam edeceğiz” dedi. 1999 yılından bu yana “Taşıt Tanıma Teknolojileri” vasıtasıyla akaryakıt sektörüne otomasyon teknolojisi alanında ürün ve hizmetler sunan Turpak, çalışmalarına bir yenisini ekledi. Geçtiğimiz yıl EPDK’nın lisans […]

Turpak, akaryakıt istasyonlarını 1 yılda 15 bin ziyaret ile denetledi
SONER OKUR
  • Yayınlanma28 Nisan 2024 14:39

1 yılda EPDK’nın onayıyla akaryakıt istasyonlarına 15 bin yerinde denetleme gerçekleştiren Turpak’ın CEO’su Tamer Şengönül “Ülkemize katma değer sağlamak adına sahadaki çalışmalarımıza muntazam biçimde tüm hızımızla devam edeceğiz” dedi.

1999 yılından bu yana “Taşıt Tanıma Teknolojileri” vasıtasıyla akaryakıt sektörüne otomasyon teknolojisi alanında ürün ve hizmetler sunan Turpak, çalışmalarına bir yenisini ekledi. Geçtiğimiz yıl EPDK’nın lisans yetkisi ile Turpak akaryakıt istasyonlarına 15 bin defa yerinde denetleme gerçekleştirildiği bildirildi.

“DÜNYANIN GIPTA İLE BAKTIĞI YÜKSEK TEKNOLOJİLERİ 25 YILDIR ÜLKEMİZDE KULLANIYORUZ”

Turpak CEO’su Tamer Şengönül, “Cumhuriyet tarihimizin çeyrek yüzyılında geliştirdirdiğimiz hizmetler ile akaryakıt sektöründe çok güçlü bir hizmet altyapısına ve geniş bir ekosisteme sahibiz. Tüm dünyanın gıpta ile baktığı yüksek seviyedeki teknolojileri 25 yıldır ülkemizde kullanıyoruz. Teknolojilerimiz ve hizmetlerimiz kayıt dışı ekonominin de önemli biçimde önüne geçilmesine destek vermektedir. Türkiye’de T.C. Enerji Bakanlığına bağlı EPDK onaylı akaryakıt istasyonları denetleme otomasyon sistemlerimiz, T.C. Maliye Bakanlığı Gelirler İdaresi Başkanlığı onaylı Pompa Ödeme Kaydedici Yazar Kasalarımız, T.C. Sanayi Bakanlığı onaylı Akaryakıt Pompalarımız ve T.C. Ticaret Bakanlığı kaçakçılık kolluk kuvvetleri ile beraber yürüttüğümüz birçok projede ülke ekonomisine katkı sağlayan ve destek veren bir şirket olmaktan gurur duyuyoruz” dedi.