“Türkiye’ye Enerji Veren Kadınlar” Ödül Töreni ertelendi

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı, organizasyonun koronavirüs salgını nedeniyle ileri bir tarihe ertelendiğini duyurdu. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı, Pazartesi günü gerçekleştirilmesi planlanan “Türkiye’ye Enerji Veren Kadınlar” Ödül Töreni’nin ileri bir tarihe ertelendiğini açıkladı. Çin’den tüm dünyaya yayılan ve birkaç gün önce ülkemizde de ilk vakanın görüldüğü koronavirüs salgını, enerji sektörünü de etkilemeye devam ediyor. […]

“Türkiye’ye Enerji Veren Kadınlar” Ödül Töreni ertelendi
Tolgahan Küçük
  • Yayınlanma13 Mart 2020 10:54

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı, organizasyonun koronavirüs salgını nedeniyle ileri bir tarihe ertelendiğini duyurdu.

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı, Pazartesi günü gerçekleştirilmesi planlanan “Türkiye’ye Enerji Veren Kadınlar” Ödül Töreni’nin ileri bir tarihe ertelendiğini açıkladı.

Çin’den tüm dünyaya yayılan ve birkaç gün önce ülkemizde de ilk vakanın görüldüğü koronavirüs salgını, enerji sektörünü de etkilemeye devam ediyor. Bu kapsamda, Türkiye’ye Enerji Veren Kadınlar Ödül Töreni’nin de tedbir amaçlı olarak yapılmaması kararı alındı.

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı’ndan konuyla ilgili yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“Enerji sektöründe kadın istihdamını artırmak, farkındalık yaratmak amacıyla her yıl Mart ayında düzenlediğimiz ve bu yıl 16 Mart’ta Zorlu PSM’de düzenlenecek olan Türkiye’ye Enerji Veren Kadınlar Ödül Törenimiz ileri bir tarihe ertelenmiştir. Program için yeni bir tarih belirlendiğinde kamuoyuyla paylaşılacaktır.”

Küresel piyasalara “petrol” şoku