“Türkiye’nin Alpet’i Şimdi Yepyeni” reklam kampanyasının reklam yüzleri “Şener Şen ve İbrahim Büyükak”

2001 yılında faaliyete başlayan ve Türkiye’nin en yüksek akaryakıt depolama kapasitesine sahip dağıtım şirketlerinden biri olan ALPET’te yeni bir dönem başladı.

“Türkiye’nin Alpet’i Şimdi Yepyeni” reklam kampanyasının reklam yüzleri “Şener Şen ve İbrahim Büyükak”
SONER OKUR
  • Yayınlanma31 Mayıs 2024 14:33
  • Güncelleme6 Haziran 2024 14:37

ALPET, Türkiye’nin hızla büyüyen holdinglerinden “Zeren Group Holding” bünyesine dahil olmasının ardından başlayan dönüşümü, Şener Şen ve İbrahim Büyükak’ın rol aldığı reklam filmi ile duyuruyor.

Zeren Group Holding, “Memleket için Hayallerimiz, Yapacak Enerjimiz Var” vizyonuyla ALPET’e yaptığı yatırım ile istasyon sayısını ve niteliğini hızla artırmayı planlıyor.  Bu dönüşümün konu edildiği “Türkiye’nin Alpet’i Şimdi Yepyeni” reklam filmi, damat adayı İbrahim Büyükak’ın çalıştığı ALPET’i kayınbabası Şener Şen’e tanıtmasını keyifli bir reklam diliyle ele alıyor.

Çekimleri Antalya, Fethiye ve İstanbul’da gerçekleşen lansman reklamlarının prodüksiyonu ve yaratıcı kampanya tasarımı 25 Film’e ait. Filmin yönetmenliğini ise Ali Taner Baltacı gerçekleştirdi. “Hayallerimiz Var” mottosuyla yola çıkan ALPET’in hızla artan istasyon sayısı ve öncü hizmet yaklaşımını anlatacak yeni reklam filmlerinin ilki 31 Mayıs’ta yayınlanıp, diğerleri ise ileriki dönemde yayınlanmak üzere şimdiden hazırlanıyor.