Güvenal Gaz Grup, Türkiye Petrolleri ile yola devam ediyor

Güvenal Gaz Grup tüm istasyonlarında Türkiye Petrolleri ile yola devam ediyor   Türkiye Petrolleri Petrol Dağıtım A.Ş. ile Güvenal Gaz Grup, iş birliğine devam ediyor. Türkiye genelinde 38’e yakın Türkiye Petrolleri istasyonu ile hizmet veren Güvenal Gaz Grup, Türkiye Petrolleri yeni yönetimi ile 3 yeni istasyon için el sıkıştı. Güvenal Gaz Grup Ağustos ayı içerisinde […]

Güvenal Gaz Grup, Türkiye Petrolleri ile yola devam ediyor
Servet Uzun
  • Yayınlanma7 Ağustos 2017 15:16
  • Güncelleme7 Ağustos 2017 16:26

Güvenal Gaz Grup tüm istasyonlarında Türkiye Petrolleri ile yola devam ediyor

 

Türkiye Petrolleri Petrol Dağıtım A.Ş. ile Güvenal Gaz Grup, iş birliğine devam ediyor. Türkiye genelinde 38’e yakın Türkiye Petrolleri istasyonu ile hizmet veren Güvenal Gaz Grup, Türkiye Petrolleri yeni yönetimi ile 3 yeni istasyon için el sıkıştı. Güvenal Gaz Grup Ağustos ayı içerisinde Antalya’nın Döşemaltı, Manavgat ve Alanya ilçelerinde hizmete girecek 3 yeni istasyonu ile toplam 41 Türkiye Petrolleri istasyonuna ulaşacak.

 

“GÜÇLENEREK BU İŞ BİRLİĞİNE DEVAM EDECEĞİZ”

 

Başarılı ve örnek işbirliklerini artırarak devam ettirme arzusunda olduklarını ifade eden Türkiye Petrolleri Genel Müdürü Çağdaş Demirağ, “Güvenal Gaz Grup ile sürdürdüğümüz çalışmalardan dolayı memnuniyet duyuyoruz. Sektörde örnek bir işbirliği konumunda olan Türkiye Petrolleri ve Güvenal Gaz Grup iş ortaklığında atılan imzalar ve geleceğe ilişkin alınan kararlar sonrasında daha da güçlenerek bu iş birliğine devam edeceğiz” dedi.

 

“BU MARKAYI BİRLİKTE ZİRVEYE TAŞIMAK İÇİN YOLA ÇIKTIK”

 

Güvenal Gaz Genel Müdürü Yusuf Aydın, ‘‘Türkiye Petrolleri’nin genç dinamik çözüm odaklı yönetimine güvenimiz tam. Bu markayı birlikte zirveye taşımak için yola çıktık. İmzaladığımız bu 3 yeni sözleşmeyle Türkiye Petrolleri ile 41 farklı noktada bayrağımızı beraber dalgalandırıyoruz. Birlikteliğimizden doğan bu gücün, yakaladığımız sinerjinin ve enerjimizin bizi daha da ileriye götüreceğinden eminim’’ dedi.