Türkiye Petrolleri’nden Gaziantep ve Osmaniye’ye 5 yeni istasyon

Türkiye Petrolleri, bayi ağını büyütmeye devam ediyor. Bu çerçevede Gaziantep ve Osmaniye’deki 5 yeni Türkiye Petrolleri istasyonu hizmete girdi. Böylelikle Türkiye Petrolleri’nin Gaziantep’teki istasyon sayısı 22, Osmaniye’deki istasyon sayısı da 16 oldu. Halil İbrahim Saltan Petrol, Gaziantep’in merkezinde, ikisi LPG olmak üzere toplam 6 akaryakıt adasıyla müşterilerini karşılıyor. İstasyonda Castrol yağ değişim ünitesi, self servis […]

Türkiye Petrolleri’nden Gaziantep ve Osmaniye’ye 5 yeni istasyon
Tolgahan Küçük
  • Yayınlanma21 Eylül 2020 14:38

Türkiye Petrolleri, bayi ağını büyütmeye devam ediyor. Bu çerçevede Gaziantep ve Osmaniye’deki 5 yeni Türkiye Petrolleri istasyonu hizmete girdi. Böylelikle Türkiye Petrolleri’nin Gaziantep’teki istasyon sayısı 22, Osmaniye’deki istasyon sayısı da 16 oldu.

Halil İbrahim Saltan Petrol, Gaziantep’in merkezinde, ikisi LPG olmak üzere toplam 6 akaryakıt adasıyla müşterilerini karşılıyor. İstasyonda Castrol yağ değişim ünitesi, self servis ve otomatik yıkama sistemleri, lastik tamir ve değişim ünitesi gibi bölümler yer alıyor.

Orient Petrol, İpekyolu üzerinde konumlanıyor. İkisi LPG olmak üzere toplam 6 akaryakıt adası bulunan istasyonda market ve self serfis yıkama hizmetinin yanı sıra elektrikli araçlar için şarj ünitesi de yer alıyor.

Medev Petrol, biri LPG olmak üzere toplam 3 akaryakıt adasıyla müşterilerine hizmet veriyor. Self servis ve iç – dış detaylı oto yıkama, otomatik yıkama, mini oto bakım ve yağ değişim birimi, oto lastik tamir birimi ve oto aksesuar satış noktasının yer aldığı Medev Petrol’de ön saha satış görevlisi olarak 5 kadın çalışıyor.

OSMANİYE’DE İKİ İSTASYON

Osmaniye’nin girişinde konumlanan Çenetler Petrol, biri LPG olmak üzere toplam 3 adasıyla müşterilerini ağırlıyor. Müşteri portföyü daha çok binek araçlardan oluşan Çenetler Petrol’de geniş ürün gamının yer aldığı bir market ve oto yıkama yer alıyor.

Biri LPG olmak üzere toplam 3 adası bulunan Toprakkale Petrol ise oto yıkama ve marketiyle müşterilerine hizmet veriyor. Toprakkale’nin girişinde konumlanan istasyon, bölgeye hakim bir konumda bulunurken kişisel bakım ürünlerinden gurme lezzetlere kadar geniş bir ürün yelpazesine sahip marketiyle de öne çıkıyor.

Toplam 8 dolum tesisi ve 700’e yakın istasyonu ile pazarın en güçlü markalarından biri olarak faaliyetlerini sürdüren Türkiye Petrolleri, birbiri ardına devam eden istasyon açılışlarıyla büyümeye devam ediyor.