Türkiye Petrolleri’nde online satış dönemi başladı

Türkiye Petrolleri bayilerinin akaryakıt dışı ürün ve hizmet ihtiyaçlarının tamamının online olarak sunulduğu www.tppazaryeri.com açıldı. Kendilerine özel kullanıcı adı ve şifreleriyle giriş yapabilecekleri bu e-ticaret sitesi ile Türkiye Petrolleri bayileri, artık istasyonlarının tüm ihtiyaçlarını avantajlı fiyatlarla tek bir adresten, dünyanın herhangi bir yerinden tek tıkla karşılayabiliyor olacak. AVANTAJLARI NELER? Tüm ihtiyaçlar tek bir çatı altında […]

Türkiye Petrolleri’nde online satış dönemi başladı
Servet Uzun
  • Yayınlanma31 Ekim 2018 09:22

Türkiye Petrolleri bayilerinin akaryakıt dışı ürün ve hizmet ihtiyaçlarının tamamının online olarak sunulduğu www.tppazaryeri.com açıldı. Kendilerine özel kullanıcı adı ve şifreleriyle giriş yapabilecekleri bu e-ticaret sitesi ile Türkiye Petrolleri bayileri, artık istasyonlarının tüm ihtiyaçlarını avantajlı fiyatlarla tek bir adresten, dünyanın herhangi bir yerinden tek tıkla karşılayabiliyor olacak.

AVANTAJLARI NELER?

Tüm ihtiyaçlar tek bir çatı altında

Bayiler, TP Pazar Yeri’nde yalnızca kıyafet ya da istasyon marketlerinde satılan ürünlere değil aynı zamanda yazar kasa fişinden, WC malzemelerine kadar o istasyonun diğer tüm ihtiyaçlarına da avantajlı fiyatlarla ulaşabilecekler.

Hızlı ve kolay sipariş oluşturma

TP Pazar Yeri’nin diğer bir büyük avantajı ise Türkiye Petrolleri bayilerinin sipariş formu doldurmakla uğraşmadan ya da telefon trafiğine takılmadan Türkiye’nin ve dünyanın her yerinden günün herhangi bir saatinde siparişlerini oluşturabilecek olmaları. Tüm bayiler, bankada sıra beklerken ya da trafikte sıkışıp kaldıklarında prosedürlerle uğraşmadan cep telefonundan ya da tabletten TP Pazar Yeri’ne ulaşabilir, ürün ve hizmetleri inceleyerek satın alabilirler.

Ürün ve hizmet detaylarını görüntüleyebilme

Türkiye Petrolleri bayilerinin, tıpkı gündelik yaşamlarında popüler e-ticaret siteleri üzerinden yaptıkları alışverişlerde olduğu gibi, ürün ve hizmetlerin görsellerini yakından görüp özelliklerini inceleyerek siparişlerini oluşturabilmeleri, hatta sipariş notu oluşturarak isteklerini belirtmeleri de mümkün.

Kargo takibi çok kolay!

Siparişlerini oluşturan bayiler yine aynı platform üzerinden siparişlerinin durumunu sorgulatabileceği gibi kargo takibini de kolaylıkla yapabilir.

İndirimler ve kampanya duyuruları

E-ticaret sitesi demek elbette kampanya ve indirim demek! Türkiye Petrolleri bayileri zaman zaman ürün ve hizmetler üzerinde yapılan indirimleri ya da kampanyaları da yine bu site üzerinden takip edebilecekler.

Çevreye katkı sağlanıyor

Türkiye Petrolleri bu proje ile bayilerinin hayatını kolaylaştırmanın yanında çevreye de katkı sağlayarak sipariş formunu ortadan kaldırıyor ve yılda ortalama 100.000 adet kâğıdın kullanılmasını önleyerek çevreye fayda sağlıyor.

Türkiye Petrolleri Genel Müdürü Çağdaş Demirağ konuya ilişkin şunları söyledi: “Elekronik ticaret, dünyada yılda ortalama yüzde 15 büyüyen, artık küresel dev markaların rol aldığı önemli bir kanal. Türkiye Petrolleri olarak, bayimizin hayatına kolaylıklar getirme arzumuzu, yenilikçi fikirlere açık olma ilkemizle birleştirdiğimizde, bu projeyi yapmak kaçınılmazdı. Sanal pazaryeri projemiz TP-Pazaryeri, henüz yolun başında. İçeriye daha pek çok satıcı alacağız. Bayilerimiz birçok kalem ürün ve hizmeti tek noktada, uygun fiyata bulacak. TP-Pazaryeri, bayilerimizi asla zorunlu tutacağımız bir adres olmayacak. Aksine, onların gönüllü olarak tercih edecekleri, herkesten önce kendilerine yararı dokunacak bir pazar yeri hayal ettik ve onu inşa ettik. Bol çeşit ve uygun fiyata, üstelik sektörün ihtiyacına göre özenle seçilmiş ürünlere ulaşabilecekleri bu projenin, toplam kazançlarına olumlu katkı yapacağına inanıyoruz. Ayrıca istasyon sarf malzemeleri ve market ürünleri tedariğinde, onları modern yöntemlerle besleyecek olmaktan dolayı da gurur duyuyoruz.”