Türkiye Petrolleri şimdi de Eskişehir Merkez’de

Türkiye Petrolleri, Eskişehir’in merkezinde yer alan yeni istasyonuyla Eskişehirlilere hizmet vermeye başladı. Türkiye Petrolleri’nin, 1989 yılından bu yana Eskişehir ve ilçelerinde faaliyet gösteren Dörtel Akaryakıt iş birliği ile açtığı yeni istasyonu, şehir merkezinde, önemli bir konumda tüketiciler ile buluşmaya başladı. 16 Ocak Salı günü Cumhuriyet Bulvarı’nda gerçekleşen açılışa Eskişehir Valisi Özdemir Çakacak, Eskişehir Ticaret Odası […]

Türkiye Petrolleri şimdi de Eskişehir Merkez’de
Servet Uzun
  • Yayınlanma14 Şubat 2018 16:26

Türkiye Petrolleri, Eskişehir’in merkezinde yer alan yeni istasyonuyla Eskişehirlilere hizmet vermeye başladı.

Türkiye Petrolleri’nin, 1989 yılından bu yana Eskişehir ve ilçelerinde faaliyet gösteren Dörtel Akaryakıt iş birliği ile açtığı yeni istasyonu, şehir merkezinde, önemli bir konumda tüketiciler ile buluşmaya başladı. 16 Ocak Salı günü Cumhuriyet Bulvarı’nda gerçekleşen açılışa Eskişehir Valisi Özdemir Çakacak, Eskişehir Ticaret Odası Başkanı Metin Güler, AKP Eskişehir İl Başkanı Dündar Ünlü, Eskişehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen, Dörtel Akaryakıt Yönetim Kurulu Başkanı Özgür Alp, İl Emniyet Müdürü Engin Dinç, Türkiye Petrolleri & Turkuaz Petrol Genel Müdürü Çağdaş Demirağ, Türkiye Petrolleri & Turkuaz Petrol Satış Direktörü Şakir Memikoğlu gibi pek çok önemli isim katıldı.

“ESKİŞEHİR İÇİN ÖNEMLİ BİR YATIRIM”

Mehter takımının gösterisiyle başlayan açılışta konuşma yapan Vali Özdemir Çakacak, Eskişehir ekonomisine ve istihdamına katkı sağlayacak işletmelerin açılışına katılmaktan mutluluk ve gurur duyduğunu söyledi ve Türkiye Petrolleri’nin bu yeni istasyonunun Eskişehir için hayırlı olmasını diledi.

“TP’NİN ESKİŞEHİR YATIRIMLARI DEVAM EDECEK”

Açılışa katılan Türkiye Petrolleri ve Turkuaz Petrol Genel Müdürü Çağdaş Demirağ, “Ağımıza yeni bir istasyon katmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Eskişehir merkezindeki ilk büyük yatırımımız. İnşallah Eskişehir’deki yatırımlarımız ve istihdam artışımız devam edecek” diye konuştu.

‘MİLLİ AKARYAKITIMIZ İLE YOLA ÇIKTIĞIMIZ İÇİN MUTLUYUZ’

Dörtel Akaryakıt Yönetim Kurulu Başkanı Özgür Alp ise Türkiye Petrolleri bayisi olmanın kendileri için mutluluk verici olduğunu söyledi ve ekledi: “30 yıldır Eskişehir’in ilçelerinde ve şehir merkezinde müşteri ihtiyacına göre hizmet kalitemizi güncelleyerek faaliyette bulunuyoruz. Şimdi ise milli akaryakıtımız Türkiye Petrolleri ile yeni bir yola çıktık ve altıncı istasyonumuzu açtık. Bu istasyonun en önemli özelliği şehrin her noktasından kolay ulaşımın mümkün olduğu bir istasyon olması. Burada 7/24 açık marketimiz ve yıkama hizmetimiz mevcut. Biri LPG olmak üzere 4 adadan oluşan istasyonumuza tüm Eskişehirlileri bekliyoruz.”

Konuşmaların ardından protokol, kurdele kesimiyle akaryakıt istasyonun açılışını gerçekleştirdi.