TRACO’dan mobil istasyon atağı

TRACO, MEPMOBİL adı verilen mobil istasyonlarla tüm coğrafyalarda dört mevsim kesintisiz akaryakıt ve enerji hizmeti sunuyor. TRACO, kişiselleştirilebilir mobil istasyonu MEPMOBİL ile istasyon teknolojilerine büyük bir yenilik getirmeyi hedefliyor. Bünyesinde MLB Grup şirketlerinin ürün, ekipman ve teknolojilerini barındırabilen mobil istasyonlar; yaşam ünitesi, jeneratör, Mepsan Pompa ve otomasyon sistemleriyle komple yakıt istasyon çözümlerini her türlü konumda […]

TRACO’dan mobil istasyon atağı
Tolgahan Küçük
  • Yayınlanma28 Ağustos 2019 11:55
  • Güncelleme29 Ağustos 2019 11:41

TRACO, MEPMOBİL adı verilen mobil istasyonlarla tüm coğrafyalarda dört mevsim kesintisiz akaryakıt ve enerji hizmeti sunuyor.

TRACO, kişiselleştirilebilir mobil istasyonu MEPMOBİL ile istasyon teknolojilerine büyük bir yenilik getirmeyi hedefliyor. Bünyesinde MLB Grup şirketlerinin ürün, ekipman ve teknolojilerini barındırabilen mobil istasyonlar; yaşam ünitesi, jeneratör, Mepsan Pompa ve otomasyon sistemleriyle komple yakıt istasyon çözümlerini her türlü konumda hizmete sunabiliyor.

Son aylarda 80 adet üretilen ve kurulumu yapılarak teslim edilen Mepmobil’ler; Milli Savunma Bakanlığı, belediyeler, dağıtım firmaları ve endüstriyel platformlar gibi çok sayıda kurum ve kuruluşu çözüm sunuyor. TANAP ve İstanbul Havalimanı gibi Türkiye’nin önemli projelerinde de hizmet veren Mepmobil’ler, barındırdığı ham madde ve işçilik ile tüm coğrafya ve mevsim şartlarında yüksek ısı izolasyonu sayesinde 4 mevsim 365 gün kesintisiz hizmet sunabiliyor.

Mobil istasyonlar, akaryakıt dağıtımında otomasyon desteği sağlamasının yanı sıra akaryakıt dağıtımı verilerini kontrol ve kayıt altına alarak da müşterilerine şeffaf ve izlenebilir bir sistem sunuyor.