TPAO ve Amity Oil’den petrol işletme ruhsatı başvurusu

Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı ile Amity Oil International Pty. Ltd. şirketleri, Kırklareli ve Tekirdağ’da sahip bulundukları üç petrol arama ruhsat sahasında keşfedilen doğalgazla ilgili müşterek petrol işletme ruhsatı almak için başvuruda bulundu.   Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Petrol İşleri Genel Müdürlüğünün konuya ilişkin ilanı, Resmi Gazete’nin bugünkü sayısında yayımlandı.   Buna göre, Türkiye Petrolleri ile […]

TPAO ve Amity Oil’den petrol işletme ruhsatı başvurusu
Servet Uzun
  • Yayınlanma29 Temmuz 2017 09:31

Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı ile Amity Oil International Pty. Ltd. şirketleri, Kırklareli ve Tekirdağ’da sahip bulundukları üç petrol arama ruhsat sahasında keşfedilen doğalgazla ilgili müşterek petrol işletme ruhsatı almak için başvuruda bulundu.

 

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Petrol İşleri Genel Müdürlüğünün konuya ilişkin ilanı, Resmi Gazete’nin bugünkü sayısında yayımlandı.

 

Buna göre, Türkiye Petrolleri ile Amity Oil International Pty. Ltd. şirketleri, Kırklareli ve Tekirdağ’da sahip oldukları üç petrol arama ruhsat sahasında keşfedilen doğalgazla ilgili  üç ayrı müşterek petrol işletme ruhsatı için başvurdu.

 

Söz konusu başvurular, 6-14 Temmuz tarihleri arasında alındı.

 

AA