TotalEnergies istasyonlarında Club üyelerine 75 lira yakıt puan hediye

TotalEnergies İstasyonları, müşteri deneyimi iyileştirilen ve müşteriye özel avantajların sunulduğu Club TotalEnergies üyelerine özel kampanya hazırladı. TotalEnergies, 4-15 Nisan tarihlerinde geçerli kampanya kapsamında TotalEnergies İstasyonları’nda tek seferde ve farklı günlerde yapılacak ikinci 1250 lira ve üzeri akaryakıt alışverişine 75 lira Club TotalEnergies yakıt puanı hediye ediyor. Club TotalEnergies mobil uygulamasını indirip, üyelik oluşturan kullanıcıların farklı […]

TotalEnergies istasyonlarında Club üyelerine 75 lira yakıt puan hediye
Gözde Emlik
  • Yayınlanma4 Nisan 2024 14:09
TotalEnergies İstasyonları, müşteri deneyimi iyileştirilen ve müşteriye özel avantajların sunulduğu Club TotalEnergies üyelerine özel kampanya hazırladı.

TotalEnergies, 4-15 Nisan tarihlerinde geçerli kampanya kapsamında TotalEnergies İstasyonları’nda tek seferde ve farklı günlerde yapılacak ikinci 1250 lira ve üzeri akaryakıt alışverişine 75 lira Club TotalEnergies yakıt puanı hediye ediyor.

Club TotalEnergies mobil uygulamasını indirip, üyelik oluşturan kullanıcıların farklı günlerde ve tek seferle ikinci 1250 lira ve üzeri akaryakıt alışverişi yapmalarının ardından üyelik hesaplarına 75 lira Club TotalEnergies yakıt puan yansıtılıyor.

Fiş ile puan yükleme işlemlerinin de geçerli olacağı kampanyada kazanılan yakıt puanın kullanılabilmesi için TotalEnergies İstasyonlarında yakıt alımı öncesi Club TotalEnergies mobil uygulaması üzerinden oluşturulan QR kodu ya da uygulamaya kayıtlı cep telefonu numarası üzerinden puan harcama talebinin ön saha satış görevlisine iletilmesi gerekiyor. Puan harcama işlemi ile gerçekleştirilen yakıt alımları kampanyaya dahil edilmezken, yakıt alımı sonrasında iletilecek puan harcama talebi de işleme alınamayacak.