EVO tank izleme ve kontrol sistemleri, kullanıcıların ihtiyaçlarına uygun esneklik ve güç sunuyor. İsteğe bağlı donanım seçenekleri arasında dahili veya harici yazıcılardan Wi-Fi desteğine kadar farklı birçok ihtiyaca cevap verecek opsiyonel seçenekleri bulunuyor. Bu özellikler, EVO'nuzu arzu ettiğiniz konfigürasyonda kullanırken kablosuz olarak ağa bağlanarak istenilen her yerden sisteminizi görüntüleme ve sistemi yönetme imkanı sunuyor

TORA’nın tank izleme ve kontrol sistemleri artık daha esnek ve güçlü

EVO tank izleme ve kontrol sistemleri, kullanıcıların ihtiyaçlarına uygun esneklik ve güç sunuyor. İsteğe bağlı donanım seçenekleri arasında dahili veya harici yazıcılardan Wi-Fi desteğine kadar farklı birçok ihtiyaca cevap verecek opsiyonel seçenekleri bulunuyor. Bu özellikler, EVO’nuzu arzu ettiğiniz konfigürasyonda kullanırken kablosuz olarak ağa bağlanarak istenilen her yerden sistemi görüntüleme ve sistemi yönetme imkanı sunuyor.

İşletme ihtiyaçlarına göre probe ve sensör sayıları belirlendikten sonra en uygun Evo serisi konsollardan konfigürasyonu için en uygun model seçilebiliyor. EVO 200 modelinde 6, EVO 400 modelinde ise 14 farklı tipte sensör / probe bağlantısını desteklenmekte. Bu modeller, küçük ve orta ölçekli sahalar için özel üretilmiş, en ekonomik tank otomasyon sistemleri olarak nitelendiriliyor.

EVO 600 modeli ise modüler bir tasarıma sahip olup tank otomasyon, elektronik kaçak dedektörü, çevresel sensörler, harici giriş seçenekleri ile birlikte gelişmiş izleme ve kontrol özellikleri sunuyor. EVO 600 modelinde tek başına toplamda 132 adet sensor, probe vb. donanımların bağlanması mümkün. İlave giriş ihtiyacı olması halinde ek modül kullanılarak giriş sayısı artmakta.

TORA’nın akaryakıt tesisatı ve uzaktan gözetim montajını üstlendiği Türkiye’nin en büyüğü olarak belirtilen akaryakıt istasyonunda elektronik kaçak dedektörü (ELLD) EVO 600 modeli tercih edildi.