Tora, Gilbarco kullananların deneyimlerini sordu

Tora, 20 yılı aşkın süredir Gilbarco Akaryakıt Pompası kullanan istasyon yetkilileri ile röportaj yaparak ürün hakkındaki görüşlerini aldı. Tora Petrol, uzun süredir Gilbarco Akaryakıt Pompası kullanan istasyon yetkilileri ile görüşerek deneyimlerini anlatmalarını istedi. Bu kapsamda ilk röportaj Konya’nın Ladik ilçesinde yer alan ve 27 yıldır Gilbarco Akaryakıt Pompalarını kullanan İnsu Shell Petrol İstasyonunun sahibi Mustafa […]

Tora, Gilbarco kullananların deneyimlerini sordu
Tolgahan Küçük
  • Yayınlanma25 Ağustos 2020 12:01
  • Güncelleme25 Ağustos 2020 17:00

Tora, 20 yılı aşkın süredir Gilbarco Akaryakıt Pompası kullanan istasyon yetkilileri ile röportaj yaparak ürün hakkındaki görüşlerini aldı.

Tora Petrol, uzun süredir Gilbarco Akaryakıt Pompası kullanan istasyon yetkilileri ile görüşerek deneyimlerini anlatmalarını istedi. Bu kapsamda ilk röportaj Konya’nın Ladik ilçesinde yer alan ve 27 yıldır Gilbarco Akaryakıt Pompalarını kullanan İnsu Shell Petrol İstasyonunun sahibi Mustafa İnsu ve oğulları Ömer İnsu, Tamer İnsu ile gerçekleştirildi.

Gilbarco Akaryakıt Pompalarının üç modelini de deneyimlediğini aktaran Mustafa İnsu, pompalarını değiştirmeyi hiç düşünmediğini ve istasyonunda başka markaları kullanmayı düşünmediğini dile getirdi.

Tora Petrol de yaptığı açıklamada Gilbarco Akaryakıt Pompaları ve şirketin sunduğu servis hizmeti hakkındaki olumlu düşünceleri nedeniyle İnsu Petrol yetkililerine teşekkür etti.

İşte o röportaj: