TORA 24 yaşında

. Türkiye’nin endüstriyel mühendislik şirketlerinden TORA, 24. yaşını kutluyor. TORA, 1998 yılında İstanbul’da kurulan Tora A.Ş. akaryakıt, LPG, CNG sektörünün işletim, ekipman ve teknik emniyet ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik mühendislik, danışmanlık ve AR-GE hizmetleri vermekte. Projelendirme, uygulama, periyodik ve koruyucu bakım, makine teçhizat üretim ve hazır ürün satışı faaliyetlerinin yanı sıra, isteğe yönelik (terzi modeli) profesyonel […]

TORA 24 yaşında
Özge Esen
  • Yayınlanma13 Nisan 2022 09:01

.

Türkiye’nin endüstriyel mühendislik şirketlerinden TORA, 24. yaşını kutluyor.

TORA, 1998 yılında İstanbul’da kurulan Tora A.Ş. akaryakıt, LPG, CNG sektörünün işletim, ekipman ve teknik emniyet ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik mühendislik, danışmanlık ve AR-GE hizmetleri vermekte. Projelendirme, uygulama, periyodik ve koruyucu bakım, makine teçhizat üretim ve hazır ürün satışı faaliyetlerinin yanı sıra, isteğe yönelik (terzi modeli) profesyonel çözümler üreten bir kuruluş.

Ürün ve hizmetleri ile tüm Türkiye ve yurt dışı da dahil yüzlerce müşteriye ulaşmakta olan kuruluş, temsilcisi ve çözüm ortağı olduğumuz dünyanın önde gelen firmalarının “Avrupa Yüklenicileri” listesinde yer alarak Avrupa ülkelerinde de iş yapabilir konumunda.

TORA tarafından yapılan açıklamada, bugün sektörde gelmiş olduğu konum, temsil ettiği ürünler, hizmet verdiği seçici  müşteri portföyünü bilgi ve insana yaptığı yatırıma borçlu olduğunu belirtildi.

TORA, alternatif ve yenilenebilir çevre dostu enerjiler konusunda yürütülen AR-GE çalışmalar, teknolojik uygulamalar yanı sıra, sahada kullanılan ekipmanların üretimi için sürekli araştırma ve yatırım yapmakta.