Shell & Turcas’tan çiftçilerin yüzünü güldürecek destek

Shell & Turcas, yeni tip koronavirüs (COVID-19) salgınından en çok etkilenen sektörlerin başında gelen tarım sektörüne desteğini artırıyor. Yeni tip koronavirüs (COVID-19) salgını sürecinde önceliğini müşterilerinin, iş ortaklarının ve çalışanlarının sağlığı, güvenliği ve kesintisiz ürün ikmali olarak belirleyen Shell & Turcas, banka iş birlikleriyle çiftçinin de yüzünü güldürmeyi hedefliyor. Şirketten konuyla ilgili yapılan açıklamaya göre […]

Shell & Turcas’tan çiftçilerin yüzünü güldürecek destek
Tolgahan Küçük
  • Yayınlanma14 Mayıs 2020 12:46
  • Güncelleme14 Mayıs 2020 15:46

Shell & Turcas, yeni tip koronavirüs (COVID-19) salgınından en çok etkilenen sektörlerin başında gelen tarım sektörüne desteğini artırıyor.

Yeni tip koronavirüs (COVID-19) salgını sürecinde önceliğini müşterilerinin, iş ortaklarının ve çalışanlarının sağlığı, güvenliği ve kesintisiz ürün ikmali olarak belirleyen Shell & Turcas, banka iş birlikleriyle çiftçinin de yüzünü güldürmeyi hedefliyor.

Şirketten konuyla ilgili yapılan açıklamaya göre Denizbank Üretici Kart sahipleri Üretici Kart posuna sahip Shell üye işyerlerinde 1 Mayıs – 26 Mayıs 2020 tarihleri arasında; İş Bankası İmece Kart sahipleri ise 1 Mayıs – 30 Haziran 2020 tarihleri arasında İmece Kart posuna sahip Shell üye işyerlerinde 6 ay vadeli ödeme imkanına sahip olacaklar.

Çiftçilerin hayatını kolaylaştıracak her noktada onların yanında olmayı hedefleyen Shell & Turcas, Denizbank ve İş Bankası iş birlikteliği ile çiftçilerin yakıt alımlarında çok cazip bir ödeme kolaylığı sağlayarak tasarruflu ve daha verimli iş yapmalarına destek olacak.

Bakan Dönmez canlı yayında enerji sektörü ile buluştu