Türkiye Enerji Zirvesi

Shell & Turcas’a Effie Ödülü

Reklamcılar Derneği ve Reklamverenler Derneği’nin, Effie Worldwide Inc. İş birliğiyle düzenlediği 9. Effie Türkiye Reklam Etkinliği Yarışması’nın kazananları ödüllerini aldı. Etkisi en büyük reklam ve pazarlama iletişimi kampanyalarının ödüllendirildiği prestijli Effie ödüllerinde bu sene “otomotiv ürünleri” kategorisinde “Shell’e Hoş Geldiniz/Yollarda Bulurum Shell’i” reklam kampanyasıyla Shell & Turcas’ın oldu.

 

Reklam kampanyalarını ödüllendiren ve 9 yıldır düzenlenen Effie Türkiye Reklam Etkinliği Yarışması’nın kazananları, geçtiğimiz günlerde İstanbul’da düzenlenen ödül gecesinde ödüllerini kucakladı. “Otomotiv Ürünleri” kategorisinde “Shell’e Hoş Geldiniz/Yollarda Bulurum Shell’i” reklam kampanyasıyla Effie ödülü sahibi olan Shell & Turcas adına ödülü Shell & Turcas Perakende Satışlar Pazarlama ekibi aldı.

“BRONZ EFFİE ÖDÜLÜNE LAYIK GÖRÜLMEK GURUR VERİCİ”

Shell & Turcas Perakende Satışlar Pazarlama Müdürü Seher Poyrazoğlu Yavuz konuyla ilgili yaptığı açıklamada: “Özverili bir ekip çalışmasının ürünü olan “Yollarda Bulurum Shell’i” reklamımızla Bronz Effie ödülüne layık görülmek gurur verici. Türkiye’de 1000’i aşkın istasyonumuzdaki farklılaştırılmış ve özel hizmetlerimiz ile anne babaları; hayatı yollarda geçen sürücüleri, iş hayatında ve üniversite yaşamında koşturanları ve minik misafirlerimizi yüzlerinde bir gülümseme ile yolcu ediyoruz. “Yollarda Bulurum Shell’i” reklamımızla misafirlerimize ulaşmak ve onlara Shell’deki deneyimlerinin keyifli ve unutulmaz olacağını anlatmayı hedeflemiştik. Effie ödülü amacımıza ulaştığımızı gösteriyor. Tüm ekip arkadaşlarıma emek ve yaratıcı fikirleri için teşekkür ediyorum, ” dedi.

Shell & Turcas Perakende Satışlar Pazarlama Müdürü Seher Poyrazoğlu Yavuz

 

Shell & Turcas, 2015 yılında “Shell’e Hoş Geldiniz” müşteri deneyimi programını başlatmıştı. 2016 yılında yayına giren “Yollarda Bulurum Shell’i” reklamı, Shell & Turcas’ın, müşteri deneyimini farklılaştırmak için tasarlanan hizmetlerini konu alıyor.