Türkiye Enerji Zirvesi

Shell & Turcas’a A.L.F.A. ödülü

 Shell & Turcas, A.L.F.A. Awards’da, üst üste ikinci kez akaryakıt sektöründe müşteri deneyimini en iyi yöneten marka seçildi.

 

“Müşteri Deneyimini En İyi Yöneten Markalar”ın yarıştığı A.L.F.A. Awards’ta kazananlar Kemer Country Club’da gerçekleştirilen görkemli bir törenle ödüllerine kavuştu. Araştırma metodolojisi ve saha çalışması için 64 bin kullanıcısı bulunan “Türkiye’nin Sesi Paneli” üzerinden Xsights Araştırma ve Danışmanlık tarafından gerçekleştirilen A.L.F.A Awards’ta, deneyimi en iyi yaşatan markalar belirlendi. Shell, akaryakıt kategorisinde 2016’da olduğu gibi bu yıl da müşteri deneyimini en iyi yöneten marka seçildi.

 

“1 MİLYONU AŞKIN MİSAFİRİMİZİN MUTLULUĞU İÇİN ÇALIŞIYORUZ”

 

Alınan ödül ile ilgili bir açıklama yapan Shell & Turcas CEO’su Felix Faber, müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmak için hizmetlerinin skalasını genişletip farklılaşma yolunda büyük adımlar attıklarını dile getirerek: “90 yılı aşkın bir süredir her gün büyük bir hizmet aşkıyla Shell istasyonlarına uğrayan 1 milyonu aşkın misafirimizin mutluluğu için çalışıyoruz. Türkiye’deki tüketici istekleri ve ihtiyaçlarını en iyi şekilde anlayabilmek ve onların yolculuklarını keyifli hale getirmek için çalışmalarımız durmadan devam ediyor. Bizi farklılaştıran çalışmalarımızın A.L.F.A Awards’ta iki yıl üst üste tasdik edilmiş olmasından gurur duyuyorum,” dedi ve sözlerine şöyle devam etti: “Bizim için müşterilerimizden gelen tüm geri bildirimler büyük önem taşıyor. Müşterilerimizin, hizmetimiz ve ürünlerimiz hakkındaki düşüncelerini değerlendiriyoruz ve hizmet kalitemizin sürekli olarak yükselmesi için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Üst üste iki kez aldığımız A.L.F.A Ödülü de müşteri deneyimini Türkiye’nin bir ucundan diğerine ve her gün daha üst seviyeye çıkarmak için durmaksızın yürüttüğümüz çalışmaların bir sonucu. Bu ödülü almamızda müşteri hizmetleri, pazarlama ekipleri ve operasyon gibi tüm Shell & Turcas çalışanlarının katkısı bulunuyor. Bu nedenle bizim için değeri bir kat daha fazla. Tüm çalışma arkadaşlarıma da emekleri için teşekkür ediyorum.”