Shell ve Radyo Trafik yol emniyeti için el ele

Shell, Radyo Trafik ile yol emniyeti için iş birliğine imza attı.

 

İstanbul’da 80.000 ve Ankara’da 40.000 olmak üzere 100.000’den fazla gönüllü muhabiri ile trafik durumunu en hızlı şekilde dinleyicilerine aktaran ve yolda en çok dinlenen radyolardan biri olan Radyo Trafik, Shell’in sponsorluğunda hazırlanacak bir radyo programında yol emniyeti ve güvenli sürüş hakkında bilgiler verecek.

 

Dinleyici kitlesi özel ya da ticari araç sahipleri ve şirketi tarafından kendisine tahsis edilen bir aracı bulunan kişiler ve taksi sürücülerinden oluşan Radyo Trafik’teki program, 12 Haziran’da yayına başladı ve 6 ay boyunca her Pazartesi günü 12:00-13:00 saatleri arasında yayınlanmaya devam edecek.

 

Güvenli Sürüş Uzmanı Mert İntepe ve Radyo Trafik Genel Yayın Yönetmeni Cezayir Doğan tarafından yol emniyeti ve güvenli sürüş konularında dinleyicileri bilgilendirecek programa belirli haftalarda, Shell’in yol emniyeti alanındaki uzman yöneticileri de katılacak.

 

İş birliği kapsamında ayrıca, “Shell Güvenliğiniz İçin Sunar” anonsuyla başlayacak olan 30 saniyelik spotlar, Radyo Trafik İstanbul, Ankara ve Marmara kanallarında günde 8 kez dinleyiciler ile buluşacak. Radyo Trafik, günde ortalama 3000 kişi tarafından aranıyor ve yaklaşık 700 kişi ile canlı bağlantı gerçekleştiriyor.