Selim Şiper, Petroturk TV’ye konuştu: “Kartlar yeniden dağıtılıyor”

PETDER Başkanı ve Petrol Ofisi CEO’su Selim Şiper, Petroturk TV Genel Yayın Yönetmeni Emin Kaya’nın sorularını yanıtladı. Petrol Sanayi Derneği (PETDER) Başkanı ve Petrol Ofisi CEO’su Selim Şiper, 360° Enerji programında Petroturk TV Genel Yayın Yönetmeni Emin Kaya’nın sorularını yanıtladı. Şiper, akaryakıt sektöründeki son gelişmeler, Petrol Ofisi’nin hedefleri, pandemi süreci, Vitol’ün akaryakıt piyasasına ve Petrol […]

Selim Şiper, Petroturk TV’ye konuştu: “Kartlar yeniden dağıtılıyor”
Tolgahan Küçük
  • Yayınlanma20 Temmuz 2020 10:20
  • Güncelleme22 Temmuz 2020 09:44

PETDER Başkanı ve Petrol Ofisi CEO’su Selim Şiper, Petroturk TV Genel Yayın Yönetmeni Emin Kaya’nın sorularını yanıtladı.

Petrol Sanayi Derneği (PETDER) Başkanı ve Petrol Ofisi CEO’su Selim Şiper, 360° Enerji programında Petroturk TV Genel Yayın Yönetmeni Emin Kaya’nın sorularını yanıtladı.

Şiper, akaryakıt sektöründeki son gelişmeler, Petrol Ofisi’nin hedefleri, pandemi süreci, Vitol’ün akaryakıt piyasasına ve Petrol Ofisi’ne bakışı gibi birçok konuda birbirinden özel açıklamalar yaptı.

PETDER Başkanı ve Petrol Ofisi CEO’su Selim Şiper’in Petroturk TV’ye yaptığı özel açıklamaların tamamını izlemek için TIKLAYINIZ!