Sanoil, otomasyon çözümlerinde Turpak markasını tercih etti

2012 yılında faaliyetlerine başlayan ve geleceğe yatırım yapan Sanoil, otomasyon çözümlerinde seçimini Turpak’tan  yana kullandı. Faaliyetine 2012 yılında başlayan ve geleceğe yatırım yapan, yenilikçi yaklaşımı ile sürdürülebilir bir büyümeyi misyon edinen Sanoil, otomasyon çözümlerinde seçimini Turpak’tan  yana kullandı. Otomasyon sistemlerini Turpak’ın teknolojik alt yapısı ile yenilediklerini ve son derece memnun olduklarını belirten Sanoil Yönetim Kurulu […]

Sanoil, otomasyon çözümlerinde Turpak markasını tercih etti
Tolgahan Küçük
  • Yayınlanma21 Ağustos 2020 12:24

2012 yılında faaliyetlerine başlayan ve geleceğe yatırım yapan Sanoil, otomasyon çözümlerinde seçimini Turpak’tan  yana kullandı.

Faaliyetine 2012 yılında başlayan ve geleceğe yatırım yapan, yenilikçi yaklaşımı ile sürdürülebilir bir büyümeyi misyon edinen Sanoil, otomasyon çözümlerinde seçimini Turpak’tan  yana kullandı.

Otomasyon sistemlerini Turpak’ın teknolojik alt yapısı ile yenilediklerini ve son derece memnun olduklarını belirten Sanoil Yönetim Kurulu Başkanı Barış ŞEN, Turpak’ın Akaryakıt Otomasyon Servis Ağının Türkiye’nin 81 ilinde 7/24 yaygın olduğunu ve gerektiğinde desteklerini her zaman gördüklerini, ayrıca Akaryakıt Dağıtım şirketlerine sunmuş oldukları Teknolojik geliştirmeler ve çözümler ile sektörün dinamiklerini belirlediklerini ifade etti.

Turpak’ın geliştirdiği projeleri Sanoil istasyonlarında hayata geçirmeyi planladıklarını söyleyen Yönetim Kurulu Başkanı Barış Şen, “Turpak ile yakaladığımız sinerji uzun yıllar devam edecektir” dedi.