Türkiye Enerji Zirvesi

Q PLUS Edirne’deki ilk bayisini açtı

 Açtığı istasyonlarla bir yandan bayi ağını genişletmeye devam eden Q PLUS diğer yandan ulaşılabilirliği arttırmayı hedefliyor. Bu kapsamda Q PLUS Edirne Uzunköprü’deki ilk istasyonu olan Norm Mühendislik Petrol’ü hizmete açtı. Norm Mühendislik şirketinin akaryakıt ve inşaat alanında faaliyet gösterdiğini ifade eden istasyon sahibi Fatih Ertaş kısa bir süre önce Q PLUS bayrağı altında hizmet vermeye başladıklarını belirtti.

 

Q PLUS 2017 HEDEFLERİNE SAĞLAM ADIMLARLA İLERLİYOR

 

2017 yılında Türkiye’deki hedeflerine sağlam adımlarla ilerlediklerini ifade eden Q PLUS Türkiye Satış Müdürü Aykut Köksal, “Norm Mühendislik ile Edirne’de ilk istasyonumuzu tüketicilerimizin hizmetine sunduğumuzu büyük bir mutlulukla belirtmek istiyorum. 2017 yılı hedeflerimize sağlam adımlarla ve hızla ilerliyoruz. Bayilerimiz için çeşitli projeler üzerinde çalışıyoruz. İstasyon dışı kaynaklar üreterek bayilerimizin kazanç merkezlerini arttırmayı hedefliyoruz. İnsanımıza verdiğimiz değerle önümüzdeki yıllara çok daha güçlü gireceğimize inancımız tamdır. Bulunmamız gereken tüm lokasyonlarda bulunarak hem nitelik hem de kalite açısından layık olduğumuz yere geleceğimize inanıyorum. Kalıcı başarıların kolay olmadığını biliyoruz. Bu yüzden ciddi çaba ve gayret ile ülkemize katma değer ve istihdam sağlayacak işlerin peşinde koşacağız” dedi.

 

‘HEDEFİMİZ DAHA FAZLA MÜŞTERİYE ULAŞMAK’

 

Şirketin 25 yılı aşkın birikimi ve vizyonu bulunduğunu ifade eden Norm Mühendislik Petrol istasyon sahibi Fatih Ertaş Norm Mühendislik olarak birikim ve vizyonlarını bulundukları bölgenin dışına taşıyarak kararlılık ve verimliliği arttırdıklarını dile getirdi. Ertaş, “Norm Mühendislik olarak akaryakıt ve inşaat sektöründeki tecrübemizi ve kararlılığımızı, birikim ve vizyonumuz ile arttırdık. Hedefimiz ,kaliteli ve uygun fiyat politikamız ile birlikte sizin desteğiniz ve bizim dürüst ticari anlayışımız ile istasyonlarımızı Türkiye çapına yayarak daha fazla müşteriye ulaşmak” dedi.