PÜİS, istasyon ziyaretlerine start verdi

PÜİS, bayilerin sorunlarını dinlemek, görüş ve önerilerini almak amacıyla istasyon ziyaretlerini başlattı. PÜİS bu ziyaretlerde Türkiye’de faaliyet gösteren tüm bayilerle birebir görüşüp istişare edilmesini amaçlıyor. PÜİS İzmir Bölge Başkanlığında pilot bölge olarak başlatılan istasyon ziyaretleri PÜİS İzmir Bölge Koordinatörü Ayfer Yılmaz tarafından, ziyaret edilen il ve ilçedeki PÜİS Başkanları ile birlikte yapıldı. Kısa bir süre […]

PÜİS, istasyon ziyaretlerine start verdi
Burak Karagöl
  • Yayınlanma15 Eylül 2023 14:46

PÜİS, bayilerin sorunlarını dinlemek, görüş ve önerilerini almak amacıyla istasyon ziyaretlerini başlattı. PÜİS bu ziyaretlerde Türkiye’de faaliyet gösteren tüm bayilerle birebir görüşüp istişare edilmesini amaçlıyor.

PÜİS İzmir Bölge Başkanlığında pilot bölge olarak başlatılan istasyon ziyaretleri PÜİS İzmir Bölge Koordinatörü Ayfer Yılmaz tarafından, ziyaret edilen il ve ilçedeki PÜİS Başkanları ile birlikte yapıldı.

Kısa bir süre sonra PÜİS Konya Bölge Başkanlığı tarafından da istasyon ziyaretlerine başlandı. PÜİS Konya Bölge Başkanı Mustafa Asar ve Başkan Yardımcısı Kemal Yılmaz tarafından yapılan ziyaretlerde istasyon sahipleri ile birebir görüşülerek bayilerin gündemindeki konular hakkında istişare yapıldı.

İstasyon ziyaretleri diğer PÜİS Bölge Başkanlıklarında da kısa sürede başlayacak.

PÜİS Genel Merkezinde ise bir program dahilinde Genel Müdür Mehtap Bakır ve Genel Sekreter Yardımcısı Kenan Erol tarafından Ankara’daki istasyonlar ziyaret edilerek bayilerle birebir görüşüldü.