Beko 1000 TR istasyonlarda

Maliye Bakanlığı Gelir İdaresi Başkanlığından onayı ilk onayı almış olan Beko 1000 TR yeni nesil pompa yazar kasa, Petrol Ürünleri İşverenler Sendikası (PÜİS) Başkanı İmran Okumuş’un sahip olduğu istasyonda da yerini aldı. 40 yıldır akaryakıt ve turizm sektöründe faaliyet gösteren İmran Okumuş, üç dönemdir Petrol Ürünleri İşverenler Sendikası Genel Başkanlığı görevini yürütüyor. Aynı zamanda TİSK […]

Beko 1000 TR istasyonlarda
Burak Karagöl
  • Yayınlanma24 Mart 2023 14:57
  • Güncelleme24 Mart 2023 15:32

Maliye Bakanlığı Gelir İdaresi Başkanlığından onayı ilk onayı almış olan Beko 1000 TR yeni nesil pompa yazar kasa, Petrol Ürünleri İşverenler Sendikası (PÜİS) Başkanı İmran Okumuş’un sahip olduğu istasyonda da yerini aldı.

40 yıldır akaryakıt ve turizm sektöründe faaliyet gösteren İmran Okumuş, üç dönemdir Petrol Ürünleri İşverenler Sendikası Genel Başkanlığı görevini yürütüyor. Aynı zamanda TİSK Yönetim Kurulu Üyeliği görevini de sürdüren İmran Okumuş, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği bünyesinde kurulan çeşitli Sektör Meclislerinde görev alıyor.

25.07.2022 tarihinde Bakanlık tarafından yayınlanan yeni nesil pompa ödeme kaydedici cihaz onaylı firmalar ilan edilmesi sonrası ilk onay alan Beko TOKEN, TORA ile sağladığı iş ortaklığı kapsamında BEKO marka yeni nesil ÖKC‘lerin tüm ülke çapında satış ve montaj faaliyetlerine son surat devam ederken bir sonraki durağı, PÜİS Başkanı İmran Okumuş’un sahip olduğu istasyon oldu.

Bünyesinde barındırdığı teknolojik üstünlük ve özellikleri sayesinde akaryakıt istasyonlarına daha verimli ve sorunsuz çalışma imkânı sağlayan Beko 1000 TR, YNÖKC’lerin Nisan ayı itibarıyla montajlarına başlamıştı. Beko 1000 TR 2022 yılının kapanışını, Türkiye’nin tüm coğrafi bölgelerinde her türlü ortam koşullarında, 15 milyonun üzerinde satış verisi TOKEN TSM aracılığı ile Gelir İdaresi Başkanlığı’na ileterek sağlamıştı.

2023 yılında hızını arttırarak devam eden Beko 1000 TR, tüm pompa marka/modelleri ve EPDK lisanslı otomasyonlarla entegre çalışabilmesi ile de benzersiz bir güven yarattı.