PÜİS Ege Bölge Başkanlığı, Bakan Bayraktar ile bir araya geldi

PÜİS Ege Bölge Başkanlığı, Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanı Alparslan Bayraktar ile görüştü. PÜİS Ege Bölge Başkanlığı, Bakan Bayraktar’a bugüne kadar sektöre verdiği desteklerden dolayı teşekkür ederken, kendisine iletilen sorunlar için destek talebinde bulundu.

İzmir Programı kapsamında Bergama’yı ziyaret eden Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Dr. Alparslan Bayraktar, Bergama Ticaret Odası Başkanı ve aynı zamanda PÜİS Bergama İlçe Başkanı İbrahim Lütfi Kolat, PÜİS Genel Başkan Başdanışmanı Kemal Buluğ, PÜİS Genel Başkan Yardımcısı Coşkun Turcan ve PÜİS Ege Bölge Koordinatörü Ayfer Yıldız, Bergama Ticaret Odası’nda gerçekleştirilen toplantıda bir araya geldi.

Toplantıda akaryakıt sektörünün sorunları ile ilgili PÜİS yönetiminin hazırladığı bir sunum ana başlıklarıyla PÜİS Genel Başkan Başdanışmanı Kemal Buluğ tarafından Bakan Bayraktar’a aktarıldı. PÜİS Ege Bölge Başkanlığı, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Dr. Alparslan Bayraktar’a bugüne kadar sektöre verdiği desteklerden dolayı teşekkür ederken, kendisine iletilen sorunlar için destek talebinde bulundu.