Petrol Ofisi’nden çocuklara özel oyun kartı

Uzun otomobil seyahatlerine çocukları ile çıkacak aileleri düşünen Petrol Ofisi, seyahat boyunca çocukların keyifli vakit geçirmelerini sağlayacak özel oyun kartları tasarladı. Türkiye genelindeki birçok Petrol Ofisi istasyonundan ücretsiz temin edilebilen bu oyun kartları sayesinde, çocuklar eğlenip öğrenirken, ailelere de seyahatin keyfini çıkarmak kaldı. Petrol Ofisi, bayramda trafiği daha eğlenceli hale getirdi. Çocuklu ailelerin gerçekleştirecekleri uzun […]

Petrol Ofisi’nden çocuklara özel oyun kartı
Burak Söylemez
  • Yayınlanma31 Ağustos 2017 20:56

Uzun otomobil seyahatlerine çocukları ile çıkacak aileleri düşünen Petrol Ofisi, seyahat boyunca çocukların keyifli vakit geçirmelerini sağlayacak özel oyun kartları tasarladı. Türkiye genelindeki birçok Petrol Ofisi istasyonundan ücretsiz temin edilebilen bu oyun kartları sayesinde, çocuklar eğlenip öğrenirken, ailelere de seyahatin keyfini çıkarmak kaldı.

Petrol Ofisi, bayramda trafiği daha eğlenceli hale getirdi. Çocuklu ailelerin gerçekleştirecekleri uzun seyahatlerde kullanabilecekleri çocuk oyun kartları tasarlayan Petrol Ofisi, araç içerisinde hem çocukların hem de ebeveynlerin hayatlarını kolaylaştırdı.

ÇOCUKLAR HEM EĞLENDİ HEM ÖĞRENDİ

Çocukların yol boyunca karşılaştıkları evler, hayvanlar ve tabelalar gibi nesneleri bir bulmacanın parçası haline getiren bu oyun kartları, otomobil penceresinden gördükleri pek çok şeyi daha da ilgi çekici hale getirdi. Bu kartlar sayesinde yol boyunca çevresini gerçek anlamda keşfetmenin heyecanına varan çocuklar, hem eğlendi hem de öğrendi. Ebeveynler ise ailece eğlenceli ve güvenli bir seyahatin keyfini çıkarttılar.

Son dönemde, çocuklarının elektronik oyunlara ilgisinden dolayı dışarıdaki dünyayı kaçırdıklarını düşünen ebeveynler için de harika bir seçenek olan bu oyun kartları, yol üzerindeki birçok Petrol Ofisi istasyonundan ücretsiz temin edildi.