Petrol Ofisi Sosyal Lig yeni sezona hızlı başladı

Türkiye’nin fantezi futbol oyunu Petrol Ofisi Sosyal Lig, 2019-2020 sezonuna büyük ödüller, yenilikler ve rekor katılımla başladı. Sosyal Lig, oyun aplikasyonunda yapılan geliştirmeler ve cazip ödülleriyle yeni sezonda daha büyük keyif ve heyecan vermeyi hedefliyor. Süper Lig’de 2019-2020 Cemil Usta Sezonu heyecanına, Türkiye’nin fantezi futbol oyunu Petrol Ofisi Sosyal Lig de kişisel rekabet keyfi ve […]

Petrol Ofisi Sosyal Lig yeni sezona hızlı başladı
Tolgahan Küçük
  • Yayınlanma24 Eylül 2019 10:25
  • Güncelleme24 Eylül 2019 10:33

Türkiye’nin fantezi futbol oyunu Petrol Ofisi Sosyal Lig, 2019-2020 sezonuna büyük ödüller, yenilikler ve rekor katılımla başladı. Sosyal Lig, oyun aplikasyonunda yapılan geliştirmeler ve cazip ödülleriyle yeni sezonda daha büyük keyif ve heyecan vermeyi hedefliyor.

Süper Lig’de 2019-2020 Cemil Usta Sezonu heyecanına, Türkiye’nin fantezi futbol oyunu Petrol Ofisi Sosyal Lig de kişisel rekabet keyfi ve birbirinden cazip hediyelerle ile eşlik ediyor. Her futbol tutkununa, seçtikleri en iyi kadroları kurma fırsatı sunan Sosyal Lig’i bugüne kadar 1 milyon 350 bin kişi oynadı. Petrol Ofisi Sosyal Lig, 2019-2020 sezonuna da aktif oyuncu konusunda rekorlarla başladı. Futbolseverlerin içindeki teknik direktörü ortaya çıkartan fantezi futbol oyunu Petrol Ofisi Sosyal Lig’de, futbol dünyasının ünlü isimleri Merve Toy, Emek Ege, Mehmet Ayan, Ceyla Büyükuzun, Okay Karacan ve Uğur Karakullukçu da yorumlarının yanı sıra kurdukları takımlarla yaşanan bu centilmence rekabete renk ve heyecan katıyor.

OYNAMAK OLDUKÇA KOLAY VE TAMAMEN ÜCRETSİZ

Yüzbinlerce futbolseverin, Süper Lig’i kendi kurdukları takımlarla farklı bir kulvarda ayrı bir heyecanla yaşadığı Petrol Ofisi Sosyal Lig’i oynamak oldukça kolay ve tamamen ücretsiz. Kullanıcılar Sosyal Lig uygulamasını App Store ve Google Play Store’dan indirebildikleri gibi, oyunu Facebook üzerinden de oynayabiliyor. 75 milyon Euro bütçeyle kadrolarını oluşturan futbolseverler, sezon boyunca Petrol Ofisi Positive Card’la yapılan akaryakıt alışverişlerinden ve oyunu oynayan Facebook arkadaşlarından da ekstra transfer bütçesi kazanabiliyor.

SOSYAL LİG’İN HEYECANINA İSTENİLDİĞİ ZAMAN DAHİL OLUNABİLİYOR

Petrol Ofisi Sosyal Lig oyununa katılmak için herhangi bir zaman kısıtlaması da bulunmuyor. Futbolseverler, diledikleri hafta takım kurarak oyuna katılarak, bu heyecana ortak olabiliyor, birbirinden cazip ödüllere uzanabiliyor.

SÜPER LİG’TEKİ 18 FUTBOLCU İLE KİŞİSEL KADROLAR OLUŞTURULUYOR

Kişisel teknik direktörlük yeteneklerini göstermek isteyen futbolseverlerin yapması gereken, Süper Lig’de oynayan 18 futbolcudan kendi takım kadrolarını oluşturmak. Futbolseverler kadrolarındaki futbolcuların o hafta Süper Lig’de gösterdikleri gerçek performanslarına göre puan topluyor ve kurdukları takımları ile en iyi Sosyal Lig oyuncusu olmaya çalışıyor. Her hafta yeni bir rekabetin yaşandığı Sosyal Lig’de birbirinden güzel ödüller ise Sosyal Lig oyuncularını bekliyor.

2018-2019 SEZON KAZANANLARI COPA AMERICA FİNALLERİNİ İZLEDİ

Petrol Ofisi Sosyal Lig’de 2018-2019 sezonunu ilk 3 sırada tamamlayan; 1’inci “İfospor” – İrfan Akyıldız (Fizyoterapist), 2’nci “Tarihazan” Hasan Karabıçak (KBB Doktoru) ve 3’ncü “Çaytepe Spor – Mücahit Akın (Matematik Öğretmeni) ise büyük ödül olan Copa America gezisinde dünya futbolunun heyecanını yaşama fırsatı yakaladılar. 14 Haziran – 7 Temmuz 2019 tarihleri arasında Brezilya’nın 5 farklı kentinde düzenlenen Copa America 2019’a Arjantin, Bolivya, Brezilya, Şili, Kolombiya, Ekvador, Paraguay, Peru, Uruguay, Venezuela’nın yanı sıra Japonya ve Katar ulusal takımları da konuk olarak katıldı. Çekişmeli geçen ve ev sahibi Brezilya’nın şampiyon olduğu turnuvada, Petrol Ofisi Sosyal Lig kazananları İrfan Akyıldız, Hasan Karabıçak ve Mücahit Akın, 7 Temmuz 2019 tarihinde Rio De Janerio’da düzenlenen final maçında dünya futbolunun yıldız isimlerini Maracana Stadyumu’nda izleyerek, futbol keyfine ortak oldular.

HER HAFTA AYRI BİR HEYECAN YAŞANIYOR

Futbolseverlerin Süper Lig keyfine keyif katan ve futbolda kişisel teknik direktörlük deneyimi yaşatan Sosyal Lig’de, her hafta ayrı bir heyecan yaşanıyor. Yenilikler ve birbirinden cazip ödüllerle futbolseverlerin yeni gözdesi Petrol Ofisi Sosyal Lig’de rekabet ve heyecan, haftalardır katlanarak artıyor. Teknik direktörlük yeteneklerini yarıştıran futbolseverler birbirinden değerli ödülleri kazanabilmek için en ideal takımları kurarak, bu oyunundaki kıyasıya mücadeleye devam ediyor.

Futbolseverler Detaylı bilgiye ‘www.sosyallig.com/’ adresinden ulaşabilecek.

FUTBOLSEVERLERE BİRBİRİNDEN GÜZEL HEDİYELER

Petrol Ofisi Sosyal Lig, bu sezon da futbolseverlere harika ödüller sunuyor. Sezon boyunca her hafta ilk 100’e giren Sosyal Lig oyuncuları, Petrol Ofisi’nden 250 TL değerinde akaryakıt sahibi oluyor. Sezon sonu ilk 400’e giren oyunculara dağıtılacak olan yakıt hediyeleri ile birlikte sezon boyunca toplam 1 milyon TL değerinde akaryakıt Sosyal Lig oyuncularına dağıtılacak. Sosyal Lig’de hafta liderlerini ise gelişmiş özellikleri ile öne çıkan bir cep telefonu bekliyor. Kurduğu kadroyla haftalık sıralamada zirvenin sahibi olan Sosyal Lig oyuncusuna Samsung S10 cep telefonu hediye ediliyor. Sezonun ilk hafta kazananları, ödüllerini aldılar bile.  Sezon sonunda puan tablosunda lider olan oyuncuya verilecek büyük ödül ise otomotiv dünyasının crossover SUV segmentinin yeni yıldızı olacak. Sosyal Lig’de sezonu birincilikle tamamlayan oyuncu, Petrol Ofisi’nden ‘yaşadığı her anın değerini bilen, sınırları zorlayan, maceradan zevk alanlar’ için tasarlanmış bir Kia Stonic kazanıyor.