Türkiye Enerji Zirvesi

Petrol Ofisi Grubu’nun 82'nci kuruluş yıl dönümü kutlandı

Petrol Ofisi Grubu’nun 82’nci kuruluş yıl dönümü kutlandı

Petrol Ofisi Grubu’nun eski ve yeni çalışanları, şirketin 82’nci kuruluş yıl dönümü dolayısıyla bir araya geldi. Eski çalışanların hasret giderdiği yemekte eğlenceli ve duygusal anlar yaşandı.

Petrol Ofisi Grubu’nun eski ve yeni çalışanları şirketlerinin 82’nci kuruluş yıl dönümünü düzenledikleri geceyle kutladılar. Petrol Ofisi Grubu’nun ev sahipliğinde Ankara Plaza Hotel’de düzenlenen geceye Petrol Ofisi Grup CEO’su Mehmet Abbasoğlu, Petrol Ofisi Grubu Türkiye Satış ve Yatırım Müdürü Mahmut Çil, Orta Anadolu Bölge Müdürü Umut Kotan, Filo Satışlar Müdürü Tolga Süner’in yanı sıra eski çalışanlar da katıldı. 

Yoğun duyguların yaşandığı gecede Enerji Yayın Grubu Başkanı Sertaç Komsuoğlu ve annesi Emekli Öğretmen Biheyecan Komsuoğlu’na onur plaketi takdim edildi. Komsuoğlu adına ödülünü Enerji Petrol Gaz Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Emin Kaya aldı.

“ŞİRKETİMİZİN KÖKLÜ GEÇMİŞİNDE SİLİNMEZ İZLER BIRAKTINIZ” 

Petrol Ofisi Grubu’nun yıl dönümü dolayısıyla duygularını paylaşan Petrol Ofisi Grup CEO’su Mehmet Abbasoğlu, şirketin eski çalışanlarıyla bir arada olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi. 

Abbasoğlu, “Bugün buradan salona baktığımızda şirketimizin yaşayan tarihini görüyoruz. Her biriniz Petrol Ofisi’nin bugünkü konumuna gelmesinde çok önemli roller üstlendiniz. Özveriniz, uzmanlığınız, bağlılığınız; şirketimizin köklü geçmişinde silinmez izler bıraktı. Şirketimizin başarılarının her yıl katlanarak devam etmesi kurumsal hafızası sayesinde mümkün olmuştur. Kurumsal hafızaya verdiğimiz özen bizi enerji sektörünün öncü gücü haline getirdi. Sizlerin bize bıraktığı miras üzerine çok daha sağlam temeller inşa etmeye devam edeceğiz.” ifadelerini kullandı.

Petrol Ofisi Grubu’nun dünü ve bugününü anlatan kısa film gösteriminin yapıldığı gece, pasta kesimi ve toplu fotoğraf çekiminin ardından sona erdi.