Petrol Ofisi CMO'su Sinan Seha Türkseven'e "Altın Lider" ödülü verildi

Petrol Ofisi CMO’su Sinan Seha Türkseven’e “Altın Lider” ödülü verildi

Petrol Ofisi Pazarlama Direktörü (CMO) Sinan Seha Türkseven “Altın Lider Ödülleri 2022” de Türkiye’nin en beğenilen 50 pazarlama direktörü arasında yer aldı.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, Türkiye’den 46 binden fazla oyun kullanıldığı Altın Lider Ödülleri’nde, Petrol Ofisi’nin CMO’su Türkseven “Altın Lider” ödülünü kazandı.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Türkseven, Petrol Ofisi Grubu’nun iletişim dilindeki dönüşümüne işaret ederek, şunları kaydetti:

“Petrol Ofisi olarak, markanın iletişim çalışmalarını sıcak ve samimi bir dille anlattığımız kampanyamızı 360 derece çalışan bir ekosistemde tüketiciyle buluşturmaya özen gösteriyoruz. Tüketicilerimizle kurduğumuz güven ve duygu bağını 2022’de daha dinamik, daha ‘bizden’ bir iletişim diliyle kurguladık ve bunu ‘Bugünden Yarına Hazır’ kampanyamızla pekiştirdik. 2023 yılında da içgörü ve veri analitiğine dayandırdığımız pazarlama stratejimizle fark yaratmaya devam edeceğiz. Başarılı ve özverili çalışmalarıyla bu yolculuğa değer katan tüm ekip arkadaşlarıma ve birlikte çalıştığımız ajanslarımıza teşekkür ediyoruz.”

AA