OPET ve Sunpet, Konya Tarım Fuarı’na katılacak

OPET, Sunpet markası ile birlikte Konya Tarım Fuarı’na destek veriyor. Fuar, 19 Mart’ta Konya Ticaret Odası – TÜYAP Konya Uluslararası Fuar Merkezi’nde tarım profesyonellerine kapılarını aralayacak. Konuyla ilgili açıklamada bulunan TÜYAP Konya Fuarcılık A.Ş. Genel Müdürü İlhan Ersözlü şöyle konuştu: “Kuruluşumuz TÜYAP Konya Fuarcılık A.Ş. olarak bu yıl on yedincisi düzenleyeceğimiz Türkiye’nin en büyük tarım […]

OPET ve Sunpet, Konya Tarım Fuarı’na katılacak
Servet Uzun
  • Yayınlanma14 Mart 2019 16:22

OPET, Sunpet markası ile birlikte Konya Tarım Fuarı’na destek veriyor. Fuar, 19 Mart’ta Konya Ticaret Odası – TÜYAP Konya Uluslararası Fuar Merkezi’nde tarım profesyonellerine kapılarını aralayacak.

Konuyla ilgili açıklamada bulunan TÜYAP Konya Fuarcılık A.Ş. Genel Müdürü İlhan Ersözlü şöyle konuştu: “Kuruluşumuz TÜYAP Konya Fuarcılık A.Ş. olarak bu yıl on yedincisi düzenleyeceğimiz Türkiye’nin en büyük tarım fuarı olan Konya Tarım Fuarı’nın sponsoru OPET olmuştur, bu anlaşmayı kamuoyuyla paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz. Geçtiğimiz yıl 97 ülkeden 307.919 ziyaretçiyi ağırlayan fuarımız, tarım sektöründe ülke sınırlarını aşan bir marka haline gelmiştir. Bu marka fuarın sponsorunun Türkiye’nin en büyük markalarından OPET olmasının güçlü birlikteliği öne çıkaracak bir duruş sergileyeceğine inanıyoruz. TÜYAP’ın düzenlediği bir fuara ilk kez destek veren OPET’e tarım sektörüne sağladığı bu katkıdan dolayı kuruluşumuz adına teşekkür ediyorum. Konya Tarım Fuarı için kurulan bu olumlu iş birliğinden hareketle, TÜYAP ve OPET’in yeni projelerde bir araya gelerek, ülke ekonomisine katkı sağlamasını temenni ederim. Bu vesileyle tüm tarım profesyonellerini 19-23 Mart 2019’da Konya Ticaret Odası – TÜYAP Konya Fuar Merkezi’nde gerçekleştireceğimiz Konya Tarım Fuarı’na davet ediyoruz.”

OPET Pazarlama Genel Müdür Yardımcılığı görevine Murat Zengin atandı