MEPSAN MARWIZ OTOMASYON SİSTEMİ, OPET ULTRAMARKET’LERDE!

Akaryakıt dağıtım sektörünün güçlü ve değerli markası OPET’ ULTRAMARKET’lerinde MEPSAN tarafından üretilen Marwiz Otomasyon Sistemini kullanmaya başladı. Akaryakıt dağıtım sektörünün güçlü ve değerli markası OPET, ULTRAMARKET’lerinde MEPSAN tarafından üretilen Marwiz Otomasyon Sistemi’ni kullanmaya başladı. OPET, kurulumunu tamamladığımız istasyon­larında MARWIZ ile market perakende satışını da artık daha kolay, daha hızlı ve daha güvenli şekilde yönetebilecek. Sınırsız […]

MEPSAN MARWIZ OTOMASYON SİSTEMİ, OPET ULTRAMARKET’LERDE!
Tolgahan Küçük
  • Yayınlanma20 Kasım 2020 09:23
  • Güncelleme23 Kasım 2020 09:26

Akaryakıt dağıtım sektörünün güçlü ve değerli markası OPET’ ULTRAMARKET’lerinde MEPSAN tarafından üretilen Marwiz Otomasyon Sistemini kullanmaya başladı.

Akaryakıt dağıtım sektörünün güçlü ve değerli markası OPET, ULTRAMARKET’lerinde MEPSAN tarafından üretilen Marwiz Otomasyon Sistemi’ni kullanmaya başladı.

OPET, kurulumunu tamamladığımız istasyon­larında MARWIZ ile market perakende satışını da artık daha kolay, daha hızlı ve daha güvenli şekilde yönetebilecek.

Sınırsız şube, stok ve satış ölçeklemesi sağlayan MARWIZ; kullanıcı dostu arayüzü ve web tabanlı mimarisiyle raporlara ve yönetim ekranlarına bilgisayar, tablet, telefon ve diğer mobil donanımlarla istenilen yer ve zamanda erişim imkanı sunuyor.

Tüm perakende sisteminin akaryakıt otomasyonu ile tam entegre çalışmasını sağlayan STAWIZ Plus ve MARWIZ çözüm ikilisi; işlem hızı, personel eğitimi, kontrol ve denetim açısından riskleri azaltıyor, çalışma ortamının verimliliğini artırıyor.

MARWIZ; merkezi yönetim sistemi, modüler yapısı, son teknoloji altyapısıyla hem dağıtım şirketlerinin hem de perakende zincirlerinin pratik, hızlı ve ERP entegre yönetim karar mekanizması olarak tercih edilecek.

MEPSAN çözüm sistemlerini tercih ettikleri için OPET Ailesine teşekkür eder, çözüm ortağımız ile çalışmaktan mutluluk duyarız.