PO Maxima, Sarıyer Belediyesi’nin sponsoru oldu

Petrol Ofisi’nin binek araç motor yağları markası Maxima, Türkiye Kadınlar Voleybol 1’inci Ligi’nde mücadele eden Sarıyer Belediyesi Kadın Voleybol Takımı’na forma sponsoru olarak destek vermeye başladı.

Petrol Ofisi, 2017 yılında TFF 1. Lig ekibi Altınordu’yla çıktığı ‘Yol Arkadaşlığı’ ile başlattığı sportif desteğini, bu sefer de Sarıyer Belediyesi Kadın Voleybol Takımı ile voleybola taşıdı. Petrol Ofisi, binek araç motor yağları markası Maxima ile Sarıyer Belediyesi Kadın Voleybol Takımı’na 2019 – 2020 sezonunda forma sponsoru oldu.

KADIN VOLEYBOLUNUN ÖNEMLİ MARKASI

1990 yılında kurulan ve 2009 yılından bu yana kadın ve çocuklara yönelik adeta bir sosyal sorumluluk projesine dönüşen Sarıyer Belediyesi Spor Kulübü Kadın Voleybol Takımı, altyapıya verdiği önemle öne çıkıyor. Altyapı çalışma standartlarında yeni sistemler geliştiren kulüp, yenilikçi uygulamaları ile de biliniyor. Kulüp tarafından yaz okullarındaki yetenekli çocuklar altyapıya alınarak yetiştiriliyor ve Türkiye voleyboluna kazandırılıyor. Kadın voleybolunun önemli markalarından olan Sarıyer Belediyesi Kadın Voleybol Takımı altyapısından, bugüne kadar değişik yaş kategorilerinden milli takıma, diğer kulüplere ve A takıma yükselen birçok oyuncu bulunuyor.