LUKOIL’e En İyi Akaryakıt ve Gaz IT Projesi ödülü

LUKOIL’in entegre üretim modeli En İyi Akaryakıt ve Gaz IT Projesi olarak gösterildi. LUKOIL, ComNews 2019 ödül törenlerinde, geliştirdiği entegre üretim modeli için En İyi Akaryakıt ve Gaz IT Projesi ödülünü kazandı. Güney Yağın, Doğu İkilor ve Batı Sibirya’ya komşu olan diğer bölgelerdeki Üretim ve Mühendislik Merkezi tarafından uygulamaya konulan bu model Rusya’daki en pahalı […]

LUKOIL’e En İyi Akaryakıt ve Gaz IT Projesi ödülü
Tolgahan Küçük
  • Yayınlanma10 Ocak 2020 12:00

LUKOIL’in entegre üretim modeli En İyi Akaryakıt ve Gaz IT Projesi olarak gösterildi.

LUKOIL, ComNews 2019 ödül törenlerinde, geliştirdiği entegre üretim modeli için En İyi Akaryakıt ve Gaz IT Projesi ödülünü kazandı. Güney Yağın, Doğu İkilor ve Batı Sibirya’ya komşu olan diğer bölgelerdeki Üretim ve Mühendislik Merkezi tarafından uygulamaya konulan bu model Rusya’daki en pahalı ve gelişmiş dijital üretim sistemi olarak tanımlanıyor. LUKOIL’in entegre üretim modeli toplamda 12 üretim tesisinin kontrolünü sağlıyor.

ÜRETİMİN TOPLAM KALİTESİNİN YÜKSELTİLMESİ AMAÇLANIYOR

LUKOIL, bu yeni dijital ve bilgisayarlaştırılmış üretim yönetim modeli için toplam üretimin efektifliğini, üretimin optimize edilmesini, ulaşabilecek rezervlerin ortaya çıkarılmasını ve aksiyon planını baz alarak üretimin toplam kalitesinin yükseltilmesini amaçlıyor.