Güney Afrika’daki Nissan fabrikası Asis’i tercih etti

Güney Afrika’da bulunan Nissan fabrikası akaryakıt otomasyon tercihini Asis’ten yana kullandı. Nissan’ın Güney Afrika’da bulunan fabrikası akaryakıt otomasyonu için Asis’i tercih etti. Akaryakıt otomasyonunun yanı sıra pompa da satın alan Nissan’ın bu konudaki tercihi Mekser oldu. Güney Afrika’da yoğun üretime ağırlık veren Nissan fabrikasına kurulumu Asis Güney Afrika bayisi gerçekleştirdi. Hem Asis otomasyon sistemini hem […]

Güney Afrika’daki Nissan fabrikası Asis’i tercih etti
Tolgahan Küçük
  • Yayınlanma24 Temmuz 2020 13:45
  • Güncelleme24 Temmuz 2020 14:12

Güney Afrika’da bulunan Nissan fabrikası akaryakıt otomasyon tercihini Asis’ten yana kullandı.

Nissan’ın Güney Afrika’da bulunan fabrikası akaryakıt otomasyonu için Asis’i tercih etti. Akaryakıt otomasyonunun yanı sıra pompa da satın alan Nissan’ın bu konudaki tercihi Mekser oldu. Güney Afrika’da yoğun üretime ağırlık veren Nissan fabrikasına kurulumu Asis Güney Afrika bayisi gerçekleştirdi. Hem Asis otomasyon sistemini hem de Mekser pompaların kurulumu yapılırken ek olarak POL Merkezi Yönetim Sistemi eğitimi de verildi.
Tüm istasyonların merkezi olarak yönetildiği, istasyon ve kullanıcı sayısı sınırsız olan, web tabanlı, istasyonlardan veri toplayıp komple yakıt yönetim ve kontrol platformu oluşturan POL’un eğitimi sonrasında sistem kullanıma hazır hale geldi.

ASİS’İN DÜNYA ÇAPINDA 40 ÜLKEDE SATIŞ VE SERVİS AĞI MEVCUT

Türkiye’de Akaryakıt sektöründe istasyon otomasyon sistemleri, mobil otomasyon sistemleri, taşıt tanıma sistemleri, teknolojik hizmetler alanlarında çalışmalarını sürdüren Asis’in sunduğu hizmetler dünya çapında da yoğun olarak kullanılıyor. Asis, Amerika, Avrupa, Ortadoğu, Körfez Ülkeleri, Afrika, Türk Cumhuriyetleri olmak üzere yaklaşık 40 ülkede servis ve satış hizmeti sunuyor.