Fermanoğlu İnşaat MEPMOBİL’i seçti

Fermanoğlu İnşaat, bünyesindeki araçların akaryakıt ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla Mepsan’ın konteyner tarzı taşınabilir akaryakıt istasyonu MEPMOBİL’i seçti. Yurtiçi ve yurtdışında birçok otoyol, demiryolu, baraj ve hidroelektrik santralleri altyapı hizmetleri alanında hizmet veren inşaat firmalarından Fermanoğlu İnşaat, bünyesindeki araçların akaryakıt ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla Mepsan’ın teknoloji ve mühendislik birikimiyle geliştirilen konteyner tarzı taşınabilir akaryakıt istasyonu MEPMOBİL’i seçti. BODRUM […]

Fermanoğlu İnşaat MEPMOBİL’i seçti
Tolgahan Küçük
  • Yayınlanma1 Temmuz 2020 17:17

Fermanoğlu İnşaat, bünyesindeki araçların akaryakıt ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla Mepsan’ın konteyner tarzı taşınabilir akaryakıt istasyonu MEPMOBİL’i seçti.

Yurtiçi ve yurtdışında birçok otoyol, demiryolu, baraj ve hidroelektrik santralleri altyapı hizmetleri alanında hizmet veren inşaat firmalarından Fermanoğlu İnşaat, bünyesindeki araçların akaryakıt ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla Mepsan’ın teknoloji ve mühendislik birikimiyle geliştirilen konteyner tarzı taşınabilir akaryakıt istasyonu MEPMOBİL’i seçti.

BODRUM BELEDİYESİ MEPSAN OTOMASYON ÜRÜNLERİNİ SEÇTİ

Türkiye’nin turizm merkezlerinden biri olan Bodrum Belediyesi, bünyesinde bulunan araçların km ve yakıt tüketimi takipleri için Mepsan otomasyon ürünlerini seçti. Belediyenin beş bölgesinde kullanılmak üzere, tek merkezden görüntüleme artı raporlama yapabilme özelliğine sahip Stawiz+  pompa-tank otomasyonu ve km takip sistemi montajları tamamlanıp, gerekli eğitimler verildi.

Mepsan Aldrees ekibine online montaj eğitimi verdi

Mepsan, Aldrees firmasının satın aldığı akaryakıt pompalarının montaj ve devreye alım süreçlerini anlatmak amacıyla online montaj eğitimi verdi.

Son zamanlarda yaşanılan zorlu dönem içerisinde COVID-19 salgını nedeniyle yurt dışı seyahatlerin kısıtlandırılması, Mepsan ürünleri için ihtiyaç duyulan satış sonrası hizmetler sürecini aksatmadı.

Mepsan, 1 Haziran 2020 ve 3 Haziran 2020 tarihleri arasında, Suudi Arabistan dağıtım şirketi olan Aldrees firmasının satın almış olduğu akaryakıt pompalarının montaj ve devreye alım süreçlerini anlatmak amacıyla online olarak eğitim verdi. Eğitime toplamda 15 kişi katıldı ve Mepsan akaryakıt pompalarının çalışma prensibi, yedek parçaların tanıtımı, kalibrasyon süreci, buhar geri dönüşümü ve nasıl müdahale edileceği hakkında da detaylı olarak bilgi verildi.

Mepsan, online eğitimlerine süreç içerisinde müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamak adına devam edeceklerini de duyurdu.