ENYAKIT’tan 2 kat kazandıran mil kampanyası

ENYAKIT, 2 kat Mil kazanma fırsatı sunuyor. Miles&Smiles Classic, Classic Plus üyeler her 1 kw’lik şarj karşılığında 2 Mil, Elite, Elite Plus üyeler ise 3 Mil kazanabilecek.

ENYAKIT’tan 2 kat kazandıran mil kampanyası
SONER OKUR
  • Yayınlanma10 Temmuz 2024 13:14
  • Güncelleme10 Temmuz 2024 13:16

Bir süre önce Türkiye’nin milli bayrak taşıyıcı şirketi Türk Hava Yolları’nın (THY) Yolcu Programı Miles&Smiles ile sözleşme imzalayan ENYAKIT Mil kampanyası başlattı.

Yenilenen iş birliği doğrultusunda 5-31 Temmuz arası geçerli olacak kampanya kapsamında ENYAKIT’ın istasyonlarına uğrayan elektrikli araç sahiplerinin Milleri, üyelik statüsüne göre katlanacak.

ELITE ÜYEYE 3 MİL

Miles&Smiles Classic, Classic Plus üyeler her 1 kw’lik şarj karşılığında 2 Mil, Elite, Elite Plus üyeler her 1 kw karşılığında 3 Mil kazanabilecek. ENYAKIT müşterileri araçlarını şarj ederken kazanacakları bu Milleri, ödül bilet düzenleme, uçuş esnasında kabin sınıfını yükseltme gibi birçok hizmeti alırken kullanabilecek.

ALIŞVERİŞ MÜMKÜN

Türk Hava Yolları Yolcu Programı Miles&Smiles, Miller ile ödül bilet düzenleme, bilet sınıfını yükseltme, ekstra bagaj satın alma, Cash&Miles ile bilet ücretinin bir kısmını ödeyebilme, koltuk seçimi yapma, Tax&Smiles ile ödül bilet vergilerini ödeme, Miles&Smiles anlaşmalı banka kartlarıyla harcama yapma imkanı sunuyor. Ayrıca Mil harcama platformu shopandmiles.com üzerinden Miller ile alışveriş yapmak mümkün.