CLUB TOTAL’den 50 TL değerinde yakıt puan hediye

TOTAL İstasyonları, Club TOTAL üyelerine kazandırmaya devam ediyor. Fırsatlarla dolu Club TOTAL dünyası, farklı günler ve tek seferde yapılacak ikinci 250 TL ve üzeri akaryakıt ya da otogaz alışverişlerine bir sonraki alışverişlerinde geçerli olacak 50 TL değerinde yakıt puan kazandırıyor. Club TOTAL üyelerine özel sunulan kampanya,15 Nisan – 15 Mayıs 2022 tarihleri arasında sadece Club […]

CLUB TOTAL’den 50 TL değerinde yakıt puan hediye
Özge Esen
  • Yayınlanma15 Nisan 2022 12:26

TOTAL İstasyonları, Club TOTAL üyelerine kazandırmaya devam ediyor. Fırsatlarla dolu Club TOTAL dünyası, farklı günler ve tek seferde yapılacak ikinci 250 TL ve üzeri akaryakıt ya da otogaz alışverişlerine bir sonraki alışverişlerinde geçerli olacak 50 TL değerinde yakıt puan kazandırıyor.

Club TOTAL üyelerine özel sunulan kampanya,15 Nisan – 15 Mayıs 2022 tarihleri arasında sadece Club TOTAL üyesi TOTAL İstasyonlarından yapılacak akaryakıt ya da otogaz alımlarında geçerli olacak. Club TOTAL üyeleri kampanyadan bir kez faydalanabilecek ve kazanılan yakıt puanlar, 15 Haziran 2022 tarihi gün sonuna kadar kullanılabilecek.

Kampanya koşulları ve detaylı bilgiye www.totalistasyonlari.com.tr ve TOTAL İstasyonları mobil uygulaması üzerinden ulaşılabilir.

Club TOTAL üyesi olmak için http://bit.ly/clubtotal adresinden TOTAL İstasyonları uygulamasını ücretsiz indirilebilir ya da akıllı telefonlardaki uygulama marketleri üzerinden kampanya fırsatlarından yararlanılabilir.

Türkiye’de akaryakıt sektörünü Eurodiesel, mobil ödeme, ozonla hijyen gibi birçok ilkle ve yenilikçi teknolojiyle tanıştıran TOTAL İstasyonları, geniş dağıtım ağı ile müşterilerine kaliteli hizmet ve yüksek performanslı ürünler sunuyor.