Cey Group’tan Turpak’a teşekkür

Turpak otomasyon sistemleri, zorlu pandemi sürecinde üst düzey önlemler ile Cey Group Şirketleri limanlarında devreye alındı. 

Cey Group Satın Alma Sorumlusu Selçuk Özçelik, 3 farklı liman sahalarındaki Turpak otomasyon sistemlerini bu zorlu salgın döneminde zamanında ve sorunsuz devreye alan Turpak ekiplerine teşekkür etti. Turpak Kamu ve Filo Satış Yöneticisi Aytaç Kaçtı ise, Cey Group şirketlerinin  akaryakıt takibindeki talep ve ihtiyaçlarına yüzde 100 çözüm sağladıklarını belirtti.

1969 yılında kurulan Cey Group, lojistik sektörünün ihtiyacı olan tüm yatırımları gerçekleştirirken uluslararası lojistik hizmetler tedarikçisi performansına ulaşan bir kuruluş olarak dikkat çekiyor. Limancılık faaliyetlerine Karadeniz’in en büyük limanı olan Samsunport ile başlayan Cey Group, Ceyport Tekirdağ Limanı ve Mersin Serbest Bölge Limanı’nı da bünyesine katarak entegre lojistik çözümler sunma yolunda ilerliyor. Şirket, sahip olduğu Samsunport, Ceyport Tekirdağ ve Mersin Serbest Bölge Limanı ile operasyonel faaliyetlerini üstlendiği Ereğli Limanı’nda, yıllık 20 milyon ton ürün elleçlemesi gerçekleştiriyor. Cey Group Şirketleri; Marmara, Ege, Akdeniz ve Karadeniz bölgelerinin önemli ticaret merkezlerinde faaliyet gösteriyor.