BP’den TUSAF üyelerine indirimli akaryakıt

 BP Türkiye ile Türkiye Sigorta Acenteleri Federasyonu’nun (TUSAF) başlattığı işbirliği çerçevesinde aracını BP Taşıtmatik sistemine kaydeden üye sigorta acentaları, sisteme tanımlayacakları kredi kartları ile yapacakları akaryakıt alımlarında anında indirim avantajından yararlanıyor.

 

16 bin üyesi olan TUSAF ile BP Türkiye arasındaki bu anlaşma, BP’nin Taşıtmatik kullanımını KOBİ’ler arasında yaygınlaştırma stratejisi çerçevesinde büyük önem taşıyor. BP Taşıtmatik, şirket araç filolarının akaryakıt alımlarının kontrol altına alınmasını kolaylaştırıyor ve yüzde 100 filo yönetimi imkanı sağlıyor. Böylece işletmeler akaryakıt giderlerini tam olarak kontrol edebiliyorlar. Filonun toplam yakıt tüketimi, tüketimin hangi aralıklarla yapıldığı, bu ürünle toplam kaç kilometre yol gidildiği gibi veriler takip ediliyor. BP Taşıtmatik, işletmelere yakıt harcamalarını doğru planlamalarına yardımcı oluyor. BP Taşıtmatik’in sunduğu otomasyon sayesinde alınan yakıtın hatalı olmasının da önüne geçiliyor ve yüzde 100 güvenli yakıt ikmali sağlanıyor.

 

BP Taşıtmatik’in sunduğu bir başka hizmet ise online raporlama ve günlük, haftalık, aylık limitleme seçenekleri ve ileriye yönelik limit programlama olanağı. Araçların akaryakıt alımıyla ilgili tüm bilgiler www.bptaşıtmatikonline.com sitesi üzerinden şirkete özel kullanıcı adı ve şifre ile izlenerek, 7/24 her türlü tüketim ve limit bilgisine ulaşılıyor ve raporlar alınabiliyor. Ayrıca TL ya da litre bazında aylık limitlendirme ya da ileriye dönük limitlendirme imkanı sunuluyor. Sistem, tüketim miktarına ilişkin limitlerin yanı sıra, aracın yakıt alacağı istasyonların ve/veya şehir/bölgelerin de limitlendirilmesine de olanak tanıyor.