bp Türkiye, 100. Wild Bean Cafe açılışını Ataşehir’de gerçekleştirdi

bp Türkiye, Akaryakıt Dışı Gelirler iş kolunda bp Express ve Wild Bean Cafe (WBC) konseptli istasyonlarının sayısını günden güne artırırken, emin adımlarla büyümeye ve istihdam yaratmaya devam ettiğini vurguluyor.  bp Güney Avrupa Bayi Operasyonları Başkan Yardımcısı Olvido Moraleda’nın onur konukluğu ile 100. WBC açılışı İstanbul Ataşehir’de gerçekleştirildi.

bp istasyonlarını gelecek hedefleri çerçevesinde dönüştürürken; yenilenen stratejisi doğrultusunda marketiyle, akaryakıtıyla entegre bir yapı içerisinde misafirlerine en iyi hizmeti sunmak için odaklı bir şekilde büyümesini sürdürmeyi amaçlıyor. bp Türkiye, Akaryakıt Dışı Gelirler iş kolunda bp Express ve Wild Bean Cafe (WBC) konseptli istasyonlarının sayısını günden güne artırırken, emin adımlarla büyüdüğünü ve istihdam yaratmaya devam ediyor.  

bp Güney Avrupa Bayi Operasyonları Başkan Yardımcısı Olvido Moraleda’nın onur konuğu olduğu 100.  WBC’nin açılışında bp Türkiye Perakende Akaryakıt Operasyon Direktörü Ersin Akmanoğlu, bp Türkiye Franchise Kanalı ve Akaryakıt Dışı Gelirler Müdürü Arda Uncu, operasyon yöneticileri ve çalışanların katılımı ile İstanbul Ataşehir’de gerçekleştirildi.

bp Express marketleri içerisindeki WBC’ler ziyaretçilerine taze demlenmiş çaydan, sıcak simit, börek, kek ve soğuk sandviçlere uzanan çeşitlilikte geleneksel Türk lezzetlerinden döner, kavurma kaşar, bazlama kaşar, Ayvalık tostu gibi ürünlere gün boyu kesintisiz hizmet veriyor. WBC’lerde ayrıca dünyaca ünlü Wild Bean Coffee güvencesi ile yüzde 100 Arabica kahve çekirdeklerden üretilen pek çok farklı çeşitte kahve lezzetleri bulunuyor. WBC’ler misafirlerine doyurucu bir kahvaltıdan öğle ve akşam yemeklerine, tatlı ve atıştırmalıklardan taze kahve çeşitlerini 7/24 hizmet sunuyor.

bp Türkiye olarak Türkiye’deki 100. Wild Bean Cafe’nin açılışı gibi anlamlı bir günde bp Güney Avrupa Bayi Operasyonları Başkan Yardımcısı Olvido Moraleda’yı ağırlamaktan mutluluk duyduklarını ifade eden bp Türkiye Franchise Kanalı ve Akaryakıt Dışı Gelirler Müdürü Arda Uncu konuşmasında: “Yenilenen stratejimiz kapsamında, istasyonlarımızda misafirlerimize kusursuz hizmet sunma önceliği ile operasyonlarımızı yönetiyoruz. Bu bakış açısı ile bp Türkiye olarak ülke çapında mevcut 770 istasyonumuzda müşterilerimize üstün hijyen standartlarına sahip, samimi, konforlu, günümüz dünyasının farklı ihtiyaçlarına yanıt veren deneyim alanları sunduğumuz için mutluyuz. Her zaman korumaya özen gösterdiğimiz yüksek hijyen standartlarımız dahilinde, temassız açılan market ve tuvalet kapılarımız ile ziyaretçilerimizin fiziki ortama olabildiğince az dokunarak tüm ihtiyaçlarını karşılamalarına olanak sağlıyoruz. bp Express marketlerimizde ve WBC’lerde ülkemizin önde gelen markalarıyla iş birliği içerisinde yeniliklere imza atıyoruz. bp Express ve WBC konseptli istasyonlarımızla, bayilerimizin de desteği ile bugün 27 ile ulaşmış durumdayız. Odaklı ve planlı bir stratejiyle süren WBC açılışlarında 2022’de yıl sonuna kadar 30 ilde 125’ün üzerinde istasyona ulaşmayı hedefliyoruz” dedi.