BOREL’ler, Türkiye’nin dört bir yanında

Geçtiğimiz hafta raflardaki yerini alan BOREL, Türkiye’nin dört bir yanındaki enerji çalışanlarına da ulaştırıldı. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez tarafından bir süre önce tanıtımı yapılarak satışa sunulan yerli ve milli el dezenfektanı BOREL, farklı satış noktalarındaki raflarda yerini aldı. Bununla birlikte, enerji ve sağlık çalışanları için gönderilen BOREL’ler de Türkiye’nin dört bir yanındaki […]

BOREL’ler, Türkiye’nin dört bir yanında
Tolgahan Küçük
  • Yayınlanma28 Nisan 2020 15:56

Geçtiğimiz hafta raflardaki yerini alan BOREL, Türkiye’nin dört bir yanındaki enerji çalışanlarına da ulaştırıldı.

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez tarafından bir süre önce tanıtımı yapılarak satışa sunulan yerli ve milli el dezenfektanı BOREL, farklı satış noktalarındaki raflarda yerini aldı. Bununla birlikte, enerji ve sağlık çalışanları için gönderilen BOREL’ler de Türkiye’nin dört bir yanındaki söz konusu adreslere ulaştı.

BOREL’in tanıtım töreninde konuşan Bakan Dönmez; “Bizler için ailesinden, evinden, sevdiklerinden uzakta, bu mücadelenin en ön saflarında yer alan kahramanlarımızı unutmadığımızı göstermek istiyoruz” ifadelerini kullanarak dışarıda bekleyen BOREL yüklü 4 kamyonu bizzat uğurlamıştı.

HABERİN GALERİSİ İÇİN AŞAĞIDAKİ BAĞLANTIYA TIKLAYINIZ

BOREL, Türkiye’nin dört bir yanında