Aytemiz’den TMP Festivaline destek

Aytemiz’in “Motorcu Dostu İstasyon Projesi” ile destek verdiği, eğitime dikkat çekmek ve motosiklet kullanımı konusunda farkındalığı arttırmak amacıyla Türkiye Motosiklet Platformu ve İstanbul Polis Derneği işbirliği ile düzenlenen Türkiye Motosiklet Platformu Festivali 3 bin 600’den fazla motosiklet ve 6 bin 800’den fazla kişinin katılımıyla İstanbul Kadıköy’de yapıldı.

 

Aytemiz’in “Motorcu Dostu İstasyon Projesi” ile destek verdiği, Türkiye’nin ilk motosiklet eğitim festivali, Türkiye Motosiklet Platformu ve İstanbul Polis Derneği işbirliğiyle 3 bin 600’den fazla motosiklet ve 6 bin 800’den fazla kişinin katılımıyla İstanbul Kadıköy’de yapıldı.

 

EĞİTİM FESTİVALİ KAPSAMINDA 250 KİŞİYE ÜCRETSİZ EĞİTİM VERİLDİ

 

Eğitim festivali kapsamında 250 kişiye ücretsiz eğitim verilirken, yapılan çekilişlerde 200’den fazla hediye dağıtıldı. Türkiye Motosiklet Platformu’nun eğitime dikkat çekmek ve motosiklet kullanımı konusunda farkındalığı arttırmak amacıyla gerçekleştirdiği bu organizasyona sektörün önde gelen kurum ve kuruluşları, Türkiye Motosiklet Platformu üyesi 87 kulüp ve motosiklet tutkunları katıldı.

 

TOPLAMDA 33 BİN METREKARE ALANDA EĞİTİMLER YAPILDI

 

Toplamda 33 bin metrekare trafiğe kapalı asfalt alanda ücretsiz olarak gerçekleştirilen teorik ve pratik eğitimlere Aytemiz Motorcu Dostu İstasyon Projesiyle katılırken, bir çok motosiklet kulübü de organizasyonda yer aldı. Birkan Polat ve Zafer Can Güngör tarafından yapılan Stunt gösterileri, katılımcılara adrenalin dolu anlar yaşattı.

 

ÖZEL İNDİRİMLE MOTOSİKLET ÜRÜNLERİ SATIŞI YAPILDI

 

Motosiklet kulüplerinin bir araya geldiği festivalde, özel indirimle motosiklet ürünleri satışı gerçekleştirildi. 2’inci el motosiklet pazarında, aracısız motosiklet alış ve satış işlemleri gerçekleştirilirken, sürücü kursları, motosiklet kullanmaya başlayanlar için birçok alternatif sunarak, ücretsiz eğitim ve ehliyet hediyeleri verdi. Sigorta ve ekspertiz firmaları festival boyunca katılımcılara en uygun fiyatları sunarken, festival boyunca ekspertiz hizmeti de verildi. Canlı müzik eşliğinde keyifli anlar yaşayan katılımcılar, birlik ve beraberlik içerisinde festivalin tadını çıkardı.