ALPET Yönetimi Saha Satış Ekipleri ile bir araya geldi

ALPET, Yönetim Kadrosu ile saha satış ekiplerini buluşturan “Omuz Omuza” toplantılarının ilkini 18 Ocak tarihinde İstanbul’da gerçekleştirdi.

Divan Otel’de düzenlenen toplantıya Altınbaş Yönetim Kurulu Başkanı İmam Altınbaş, ALPET Yönetim Kurulu Başkan Vekili Mustafa Ergi, CEO’su Ali Murat Yeşilyurt, Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Murat Batmaz, Operasyon ve Tesislerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Cem Sakarya, Madeni Yağlar Genel Müdürü Halil Doğan ve ALPET Türkiye Satış Ekibi katıldı.

Toplantıda değerlendirmelerde bulunan Altınbaş Yönetim Kurulu Başkanı İmam Altınbaş, “İyi satış yapabilmek için beklentileri iyi bilmemiz gerekiyor. En büyük önceliklerimizden biri, müşterilerimizin taleplerini kesintisiz bir şekilde ve en yüksek hizmet kalitesiyle karşılamak. İstasyonlarımıza bir perakende noktası gibi kurumsalından çalışan personeline kadar bir bütün olarak bakmalı, müşterilerimize aynı standartları vermeli ve bayilerimizin bunun önemini anlamasını, sahip çıkarak içselleştirmesini sağlamalıyız. İstasyonlar artık birer perakende noktasına dönüşüyor, kaliteli akaryakıt sunmanın yanı sıra müşterilerimize gerçek bir perakende deneyimi de sunmalıyız. Bunun için müşterilerimizin market, tuvalet, oto yıkama ve servis gibi tüm ihtiyaçlarına uygun formüller geliştiriyoruz, altyapı ve hizmetlerimizi İstanbul’daki istasyonlarımızı laboratuvar olarak kullanarak uygulayacak ve Türkiye’deki tüm istasyonlarımıza yayacağız. Bunu da bizimle aynı görüş ve ruhu taşıyan bayilerimizle gerçekleştireceğiz” dedi.

“HİZMETTE FARK YARATMAYA KARARLIYIZ”

ALPET CEO’su Ali Murat Yeşilyurt ise, konuşmasında ekip içi iletişimin ve bayi ilişkilerinin önemini vurgulayarak, “Hizmette ve kalitede fark yaratmaya ve birlikte daha ileriye yol alarak büyümeye kararlıyız. Sadece motorinin alım koşulunu sorgulayan değil yapıya bir bütün olarak bakan, kaliteye ve sürdürülebilirliğe önem veren, sağlanan yan ürün ve hizmetlerden istifa etmek isteyen, çapraz avantajlarla gerçek bir aile olarak hareket etmeye istekli bayilerle çalışmalıyız. Bu yolda önce ekip olarak hepimizin aynı inancı benimsemesi, bayilerimizin de bizimle aynı vizyona sahip olması, sürdürülebilir bir başarıyı da beraberinde getirecektir” dedi.

Yönetim kadrosu ile saha satış ekibinin 2019 performansı, 2020 hedefleri, iş geliştirme önerileri, bayilerle güçlerini birleştirme stratejilerinin ele alındığı tüm gün süren toplantıda, ALPET AdBlue ve Madeni Yağlar ekibinin de ürün bilgilendirme sunumları gerçekleştirildi.